Clubul aspirantelor - 63

Options Clubul aspirantelor - 63
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lili Eu
Postat: Tuesday, March 13, 2018 10:10 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/23/2015
Postari: 3296
Locatia: ploiesti
Adina Mariana wrote:
felicitari si tie si bafta pe cand mai ti iar.E clar ca vei face destul sport cu Domy in parcras Ce inaltime si cate kg ai?
acum am 72 kg la 1.65 cm Lol am zis sa ajung la 60 macar... cand am ramas insarcinata am plecat de la 75 kg si cand am nascut aveam 92 kg Lol si
am dar jos pana la 80 ...si nu mai reuseam sa dau un gram jos... dar cu dieta asta vad ca functioneaza ... poate pana in august ajung la 60 vreau sa il duc pe Domi la mare si sa arat si eu bn cat de cat Lol
Andia
Postat: Tuesday, March 13, 2018 11:04 PM

Intrat: 8/21/2014
Postari: 1548
Locatia: Bucuresti
Lili Eu wrote:
acum am 72 kg la 1.65 cm Lol am zis sa ajung la 60 macar... cand am ramas insarcinata am plecat de la 75 kg si cand am nascut aveam 92 kg Lol si
am dar jos pana la 80 ...si nu mai reuseam sa dau un gram jos... dar cu dieta asta vad ca functioneaza ... poate pana in august ajung la 60 vreau sa il duc pe Domi la mare si sa arat si eu bn cat de cat Lol

Ce dieta tii? Cred ca ai zis dar am uitat :P
Lili Eu
Postat: Tuesday, March 13, 2018 11:18 PM

Andia wrote:

Ce dieta tii? Cred ca ai zis dar am uitat :P
Dieta indiana slabesti in 7 zile 8 kg ... eu am slabit doar 5kg la prima cura apoi la a 2 am tinut doar 3 zile si am mai dat doar 2 kg ... Cei drept am mai trisat ... trebuir sa ii fac de papa lui Domi si nu am incotro gust ca nu ii pot da la copil sa manance fara sa stiu ce ii bag in gura ... Si are 3 mese principale si 3 gustari pe zi ... mai gatesc si pt taty si gust si din mancarea lui eu nu pot sa gatesc fara sa gust mancare... Si asa mai trisez un pic.... dar eu sunt multumita de cat am slabit computerlove
LAURA0202
Postat: Wednesday, March 14, 2018 12:08 AM

Intrat: 10/1/2016
Postari: 2765
Locatia: Italia-Verona
Lili Eu wrote:
Dieta indiana slabesti in 7 zile 8 kg ... eu am slabit doar 5kg la prima cura apoi la a 2 am tinut doar 3 zile si am mai dat doar 2 kg ... Cei drept am mai trisat ... trebuir sa ii fac de papa lui Domi si nu am incotro gust ca nu ii pot da la copil sa manance fara sa stiu ce ii bag in gura ... Si are 3 mese principale si 3 gustari pe zi ... mai gatesc si pt taty si gust si din mancarea lui eu nu pot sa gatesc fara sa gust mancare... Si asa mai trisez un pic.... dar eu sunt multumita de cat am slabit computerlove

Cheek Kiss

buna fetelor, am ajuns acasa si eu, la Timisoara. deja, ma bate gandul sa ma bag la dieta iara ras ma molipsiti.
habar n am cum ii dieta aia indiana dar o sa ma interesez.
Cheek Kiss Adinutza- mersi, cand ai timp , sa mi o trimiti.
Larisa, ca tot ma intrebai de simptome .... nimika nou, decat ca pare ca la noapte, sau dimineata o sa declar si eu z1 plans
sanii astia, nu stiu ce sa zic, poate ma ajuta cineva din fete sa inteleg mai bine. ma baga in sperieti in ultimele luni si nu pricep de ce, simt ca imi iau foc, dureri pe lateral - care ar putea sa insemne doi ochisori .... dar is vise astea pt mine deja. vad ca m am cam obisnuit sa visez cu ochii deschisi. dupa calculele mele, as mai avea cam o saptamana pana la "uratii aia" dar ......... corpul se schimba si poate si cu faptul ca imbatranesc incet incet ras
deja 34 si poate de aia is mai complicate durerile de sani sau ..... ii tentativa de implantare ???? boo-habar n am ca , imi vin in cap 1001 de idei, intrebari, la care tot eu singura, ori gasesc raspunsul, ori mi l imaginez
Gossip

computerlove
Larisa M
Postat: Wednesday, March 14, 2018 12:14 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/19/2018
Postari: 148
Fete dragi pentru mine visul cu bebele s-a spulberat pentru cateva luni. Adica mi l-a spulberat un ?ofer neatent care a considerat ca nu e necesar sa opreasca la stop in aceasta dimineata. Am avut un accident de masina destul de urat. Voua va doresc sanatate si sa lupta?i pentru visul vostru. Va pup si va Multumesc ca sunteti aicicomputerlove
maria2013
Postat: Wednesday, March 14, 2018 5:59 AM

Intrat: 7/29/2013
Postari: 1628
Locatia: Constanta
Larisa M wrote:
Fete dragi pentru mine visul cu bebele s-a spulberat pentru cateva luni. Adica mi l-a spulberat un ?ofer neatent care a considerat ca nu e necesar sa opreasca la stop in aceasta dimineata. Am avut un accident de masina destul de urat. Voua va doresc sanatate si sa lupta?i pentru visul vostru. Va pup si va Multumesc ca sunteti aicicomputerlove

Larisa, esti ok? Doamne ajuta sa treci repede peste acest impas!
Amaria2511
Postat: Wednesday, March 14, 2018 6:56 AM

Intrat: 9/23/2017
Postari: 163
Locatia: Iasi
Nea?a fetelor! Nu v am scris de ceva vreme dar va urmaresc zilnic ....
Azi fac prima inseminare ... Am facut stimulare cu clostylbegit din z5-z9 .... am luat cyclo-progynova pt îngro?area endometrului....luni 12.03. am facut injec?ia pt spargere ovitrelle ?i acum ma îndrept catre cabinet pt inseminare.... Sa.mi ?ine?i pumnii!
maria2013
Postat: Wednesday, March 14, 2018 6:59 AM

Intrat: 7/29/2013
Postari: 1628
Locatia: Constanta
Succes! Te asteptam cu doua liniute frumoase peste doua saptamâni!
Larisa M
Postat: Wednesday, March 14, 2018 7:30 AM

Intrat: 2/19/2018
Postari: 148
maria2013 wrote:

Larisa, esti ok? Doamne ajuta sa treci repede peste acest impas!

Mari sunt traumatisme cranio cerebrale de coloana cervicala pe la picioare ceva. Dar am scapat cu viata. Te pup draga mea coeur
Primavera7
Postat: Wednesday, March 14, 2018 8:28 AM

Intrat: 2/7/2018
Postari: 152
Locatia: Galati
Larisa M wrote:

Vai de mine! uff Insanatosire grabnica, sper ca esti bine si nu sunt complicatii.pale
Nici la mine nu s-a realizat nimic luna asta, ma dor foarte tare sanii si cred ca musafirii isi vor face aparitia NuImiPasa
oanatm
Postat: Wednesday, March 14, 2018 9:37 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/8/2017
Postari: 710
Locatia: TM
Larisa M wrote:

Mari sunt traumatisme cranio cerebrale de coloana cervicala pe la picioare ceva. Dar am scapat cu viata. Te pup draga mea coeur

Însanato?ire grabnica, ai grija de tine. Din pacate sunt multi incon?tien?i pe strada, mie mi-e teama sa mai conduc de când sunt însarcinata.
Nicole2018
Postat: Wednesday, March 14, 2018 9:48 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/11/2018
Postari: 530
Larisa M wrote:

Larisa, iti doresc sa te recuperezi cat mai repede si sa treci cu bine peste acest necaz.
Totul va fi bine pana la urma!Cheek Kiss
Lili Eu
Postat: Wednesday, March 14, 2018 9:50 AM

LAURA0202 wrote:

Cheek Kiss

buna fetelor, am ajuns acasa si eu, la Timisoara. deja, ma bate gandul sa ma bag la dieta iara ras ma molipsiti.
habar n am cum ii dieta aia indiana dar o sa ma interesez.
Cheek Kiss Adinutza- mersi, cand ai timp , sa mi o trimiti.
Larisa, ca tot ma intrebai de simptome .... nimika nou, decat ca pare ca la noapte, sau dimineata o sa declar si eu z1 plans
sanii astia, nu stiu ce sa zic, poate ma ajuta cineva din fete sa inteleg mai bine. ma baga in sperieti in ultimele luni si nu pricep de ce, simt ca imi iau foc, dureri pe lateral - care ar putea sa insemne doi ochisori .... dar is vise astea pt mine deja. vad ca m am cam obisnuit sa visez cu ochii deschisi. dupa calculele mele, as mai avea cam o saptamana pana la "uratii aia" dar ......... corpul se schimba si poate si cu faptul ca imbatranesc incet incet ras
deja 34 si poate de aia is mai complicate durerile de sani sau ..... ii tentativa de implantare ???? boo-habar n am ca , imi vin in cap 1001 de idei, intrebari, la care tot eu singura, ori gasesc raspunsul, ori mi l imaginez
Gossip

computerlove
Este usor de tinut ....asa mi se pare mie ....
carlita
Postat: Wednesday, March 14, 2018 9:59 AM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 2188
Larisa M wrote:

Doamne, cata lume inconstienta! Larisa, sper ca nu e grav si ca te vei recupera rapid! Hands Te sustinem de pe margine. grup Sa ne tii la curent!
In ce zi a cm esti?
carlita
Postat: Wednesday, March 14, 2018 10:02 AM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 2188
Amaria2511 wrote:
Nea?a fetelor! Nu v am scris de ceva vreme dar va urmaresc zilnic ....
Azi fac prima inseminare ... Am facut stimulare cu clostylbegit din z5-z9 .... am luat cyclo-progynova pt îngro?area endometrului....luni 12.03. am facut injec?ia pt spargere ovitrelle ?i acum ma îndrept catre cabinet pt inseminare.... Sa.mi ?ine?i pumnii!

Doamne-ajuta! Iti tinem pumnii sa fie un succes total procedura si sa se lase cu ochisori! majoreta majoreta majoreta
Cati foliculi maturi ai obtinut?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed