Clubul aspirantelor - 63

Options Clubul aspirantelor - 63
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carlita
Postat: Tuesday, March 13, 2018 12:27 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/9/2016
Postari: 2188
maria2013 wrote:
Maxima asta cu burlacia! :)))) Sa vezi cum aduc eu barza aici pe forum!

Hai, hai, sa vina odata! Clap Clap Clap Clap
carlita
Postat: Tuesday, March 13, 2018 12:38 PM

LAURA0202 wrote:

Cheek Kiss
As merge de pe acuma, cu toate ca mi e pu?in frica dar ....tot trec sa ajungem toate acolo cândva.
Sa speram ca ...macar tura asta. ..se da putina prioritate la vechimea de când tot pe aici... nu de vârsta ras
Ai 36, mul?i înainte . M am tot gândit de multe ori la vârsta ta dar n am intrebat . Daca nu o ai nici macar la semnatura ...un motiv banuiesc ca ai tu ...ras

Cheek Kiss

campfire

computerlove

Multumesc, asemenea! Cheek Kiss Nu-mi scriu datele in semnatura ca ma deprima ... promit sa completez cate ceva dupa ce o sa am si eu test pozitiv! Buddy1
Asa ca, sunt de acord cu prioritatea .... Lol
carlita
Postat: Tuesday, March 13, 2018 12:49 PM

Adina Mariana wrote:
ce bine ar fi sa ai dreptate dar sunt atat de dezamagita incat nici nu prea mai cred ca o sa se intample vreodata natural.Uitate la graficul meu,inca nu imi vine sa cred ca sunt ziua 19 si nu am ovulatie.incep sa cred ca este luna anovulatorie desi ma gandesc ca daca era anovulatorie atunci nu era atat de scazuta temperatura ci oscila pe la mijloc pe undeva.Este a 4-a zi in care ma dor ovarele,nu intepaturi ci o presiune un disconfort ca si cum ma strange cineva de ele si urmeaza sa vina menstruatia si e destul de incomod.Dupa simtome plus secretie egg ieri puteam sa jur ca ieri am ovulat.Nu mai stiu ce sa cred.Cred ca al meu corp o ia razna dupa stimulari.Luna trecuta am ovulat in ziua 12,acum pauza..as fii vrut sa fac analiza de progesteron luna aceasta dar daca nu ovulez nu am cum pt.ca nu e relevanta.Joi dimineata merge sotul pt.o saptamana cu serviciul.Miercuri mai pot sa am un contact dupa care gata luna aceasta.Sper sa nu ovulez dupa ce pleaca el cu cateva zile ca sigur o sa fiu extrem de dezamagita,deja sunt dar nah....sper zi de zi si pe degeabaCray ma simt atat de obosita,epuizata chiar.?nu stiu daca voi reusi vreodata.Imediat am 2 ani de incercari,stiu ca sunt fete cu mai mult ca mine dar mie deja mi se pare foarte multBye2 uff

Adina, tu inainte de stimulare ovulai prin z17-18 ... eu zic ca maine iti va creste temp, deci, ovulezi azi!!! Buddy1 Cu rabdare, mami, se coace bine outul, sa fie bine pregatit pentru ce urmeaza. N-ai prins tu pe forum discutiile despre cum se coace cozonacelul, la foc mic, incet si sigur; cum se pregateste cuptorasul inainte ... Lol Nu-i Crissy prin zona sa-ti dea detalii, dar ai prins ideea ...
Si eu am in continuare un feeling bun in ceea ce te priveste, so be patient!
PS: pentru siguranta, bebeleste si maine seara Buddy1
Adina Mariana
Postat: Tuesday, March 13, 2018 4:21 PM

Intrat: 8/16/2017
Postari: 2232
Locatia: Oradea
carlita wrote:

Adina, tu inainte de stimulare ovulai prin z17-18 ... eu zic ca maine iti va creste temp, deci, ovulezi azi!!! Buddy1 Cu rabdare, mami, se coace bine outul, sa fie bine pregatit pentru ce urmeaza. N-ai prins tu pe forum discutiile despre cum se coace cozonacelul, la foc mic, incet si sigur; cum se pregateste cuptorasul inainte ... Lol Nu-i Crissy prin zona sa-ti dea detalii, dar ai prins ideea ...
Si eu am in continuare un feeling bun in ceea ce te priveste, so be patient!
PS: pentru siguranta, bebeleste si maine seara Buddy1
da...cam asa 17-18 dar de data asta exagereazaBig Surprise am facut singurul si ultimul meu test de ovulatie din casa si inca nu era maxim pozitiv.Cred ca doar maine se va pozitiva si pe poimaine voi ovula dar nu mai am teste deci nu mai fac sa stiu.Ma ghidez doar dupa temperatura de maine.Avand in vedere ca sotul merge pt.o saptamana cu serviciul joi dimineata,maine seara o sa am un ultim contact si sper sa se si produca ovulatia altfel nu mai am sanse luna asta.Ma bucur ca ai in continuare un feeling bun pt.mine.Eu nu il am pt.mineLol interesanta reteta cu cozonaculsic incep si eu sa il framant incet de tot si sper sa iasa bun de tot si frumos intr-un finaltopai ras

Adina Mariana attached the following image(s):
7ab58098-8f0a-43c2-8d8d-fb70506be431.jpeg

Adina Mariana
Postat: Tuesday, March 13, 2018 4:24 PM

Lili Eu wrote:
Bravo!!! Bravoo eu am slabit 7kg dar a 2a dieta am tinut doar 3 zile Lol ma bucur ca am mancat ce am avut pofta dar nu am pus la loc nimic ....si vreau sa o mai tin inca 7 zile apoi cred ca nu o mai tin...ca al meu chear radea de mine ca daca vine primavara o sa ma alerge Domi in parc de o sa raman bat de slaba hohot si cand plec in parc sa imi pun si pachet cu mancare si apa si pt mine ca nu se stie cand venim acasa hohot
felicitari si tie si bafta pe cand mai ti iar.E clar ca vei face destul sport cu Domy in parcras Ce inaltime si cate kg ai?
maria2013
Postat: Tuesday, March 13, 2018 4:25 PM

Intrat: 7/29/2013
Postari: 1628
Locatia: Constanta
Adina, cu siguranta iti vei recapata optimismul! Aceasta e doar o perioada, e normal sa nu fim mereu vesele si încrezatoare!
Adina Mariana
Postat: Tuesday, March 13, 2018 4:33 PM

Maria sunt destul de ok atata ca stau cam prost cu rabdarea.M-am saturat de ovulatii atat de tarzi si ciclu peste 34 zile.M-am bucurat si m-am increzut in mine ca luna trecuta mi-a venit la 26 zile si am ovulat in ziua 12 incat asa repede mi-a trecut luna de m-am considerat si eu o femeie normala si chiar avusem rabdare cand am vazut ce fain e sa iti vina atat de repede.Dar nu am eu norocul ala sa ramana asa,minunile nu tin multsic Eram cu psihicul ok desi sufletul plangea ca so dus si prima luna dupa stimulari cand se spune ca sansele cresc si mai mult corpul producand foliculi de calitate de la mama natura nu hraniti prin medicamente dar pt.mine nu a fost cu noroc se pare ca desi auzisem ft.multe cazuri cu reusite dupa stimulare.Dar nu e dupa mine....asa e corpul meu.De cand ma stiu si mi-a venit ciclul de la 15 ani tot dupa 32 zile imi venea..pe atunci nu stiam ziceam ca ce bine e dar acum...as tanji macar in ziua 29 sau 30 sa vina.Dar sper intr-o buna zi sa nu mai vina deloc pt.o perioada.
diana.ng
Postat: Tuesday, March 13, 2018 5:44 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 10/26/2017
Postari: 303
Locatia: Cluj napoca
eu declar z1...pale
Andreea-Alexandra
Postat: Tuesday, March 13, 2018 6:00 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2018
Postari: 674
Locatia: Londra
diana.ng wrote:
eu declar z1...pale

Imi pare rau Diana pentru z1:(

Alta luna alte sperante DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss
diana.ng
Postat: Tuesday, March 13, 2018 6:04 PM

Andreea-Alexandra wrote:

Imi pare rau Diana pentru z1:(

Alta luna alte sperante DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss

asa este Cheek Kiss era chiar culmea sa-mi iasa din prima uff
tu esti ok?
Andreea-Alexandra
Postat: Tuesday, March 13, 2018 6:13 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2018
Postari: 674
Locatia: Londra
diana.ng wrote:

asa este Cheek Kiss era chiar culmea sa-mi iasa din prima uff
tu esti ok?

Eu da foarte bine.Nu am nici simptom nimic.Doar sanii atat.Acu astept ca am vazut fete pe aici la care greata a aparut si mai tarziu de 7 saptamani.Sa vedem cu o fi la mine.In afara de mancare ca as manca orice altceva nu am.Si ca sa vezi cat sunt de nebuna ieri am mai facut un test de sarcina :))) am zis ca daca nu am niciun simptom Doamne fereste sa nu se fi intamplat ceva.Desi pe de alta parte daca ma gandesc daca era sa se intample ceva aveam dureri,sangerari ceva de genu insa eu ma simt foarte bine.Aaaa si sa nu uit oboseala...as dormi oriunde oricand si cat mai mult Crazy Crazy Crazy

computerlove computerlove DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss
diana.ng
Postat: Tuesday, March 13, 2018 7:00 PM

Andreea-Alexandra wrote:

Eu da foarte bine.Nu am nici simptom nimic.Doar sanii atat.Acu astept ca am vazut fete pe aici la care greata a aparut si mai tarziu de 7 saptamani.Sa vedem cu o fi la mine.In afara de mancare ca as manca orice altceva nu am.Si ca sa vezi cat sunt de nebuna ieri am mai facut un test de sarcina :))) am zis ca daca nu am niciun simptom Doamne fereste sa nu se fi intamplat ceva.Desi pe de alta parte daca ma gandesc daca era sa se intample ceva aveam dureri,sangerari ceva de genu insa eu ma simt foarte bine.Aaaa si sa nu uit oboseala...as dormi oriunde oricand si cat mai mult Crazy Crazy Crazy

computerlove computerlove DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss

hehe sic multa sananate tie si la bebe mic mic! pupici
Adina Mariana
Postat: Tuesday, March 13, 2018 7:30 PM

diana.ng wrote:
eu declar z1...pale
Tare imi pare rauBye2 vine o noua sansa,o noua lunaCheek Kiss
diana.ng
Postat: Tuesday, March 13, 2018 7:44 PM

Adina Mariana wrote:
Tare imi pare rauBye2 vine o noua sansa,o noua lunaCheek Kiss

Cheek Kiss

maria2013
Postat: Tuesday, March 13, 2018 8:28 PM

Intrat: 7/29/2013
Postari: 1628
Locatia: Constanta
Diana, tie ti-a recomandat medicul vreun tratament in preconceptie pt cele doua mutatii?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed