cine ne poate ajuta?

Options cine ne poate ajuta?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carla
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:21 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Mai stiu o familie aici care tot primeste haine ca sunt vreo 6 copii,drept urmare nu le mai spala,ca primeste altele...prefer sa dau hainutele cuiva vare are grija ,nu isi bate joc.
petro
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:23 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Eh, asta e! Eu am hainute de la Darius care oricum nu are rost sa le pastrez ca pe cand ma hotarasc sa fac bb2 va fi altceva la moda sau mai stiu eu ce...
mamica23
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:41 PM

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
petro wrote:
Eh, asta e! Eu am hainute de la Darius care oricum nu are rost sa le pastrez ca pe cand ma hotarasc sa fac bb2 va fi altceva la moda sau mai stiu eu ce...

Da dar macar i le faci cadou cuiva care chiar are nevoie de ele....
Asta este parerea mea,tu hotarastipupici
petro
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:43 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
mamica23 wrote:
Da dar macar i le faci cadou cuiva care chiar are nevoie de ele....
Asta este parerea mea,tu hotarastipupici

Ei, uite ca n-am cui. Si caut de ceva luni... uff Oricum, m-ati pus pe ganduri... sorry1
mamica23
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:46 PM

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
petro wrote:

Ei, uite ca n-am cui. Si caut de ceva luni... uff Oricum, m-ati pus pe ganduri... sorry1

Macar citeste pana la capat link-ul pus de Carla,sunt sigura ca te vei lamurithumright
ingerash
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:52 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
closedtopic pale incredibil!Pana la urma copilasii sufera si nu este dreptuff
dya
Postat: Saturday, November 22, 2008 12:55 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Eu de aia intrebasem de facultate ...ca am citit si prin alte locuri.sic ras
Eu hainutze nu am de dat , ce am avut le-am dat iar ce mai am pastrez pentru bb2.
kali
Postat: Saturday, November 22, 2008 1:39 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
... Ca e adevarat sau nu, fata asta a fost deja ajutata cu mult mai mult decat ar fi avut nevoie asa ca nu cred ca mai are nevoie de hainute, cel putin deocamdata.
mariutza_mea
Postat: Saturday, November 22, 2008 1:46 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/5/2008
Postari: 766
Locatia: Suceava
kali wrote:
... Ca e adevarat sau nu, fata asta a fost deja ajutata cu mult mai mult decat ar fi avut nevoie asa ca nu cred ca mai are nevoie de hainute, cel putin deocamdata.

am si zis ca hainute pt fata am strictul necesar..nu am primit atatea pe cate ar parea..multe persoane au zis ca imi trimit si nu au trimis din lipsa de timp si poate si bani, altele numai au cerut o adresa si masuri si apoi nu au mai dat nici un semn, iar multe din hainutele pe care le-am primit erau deja mici fetei si le-am dat mai departe...chiar si pt bebe am primit cateva dar chiar foarte putine

si asta pot sa confirme si fetele carora le-am trimis pm cu adresa..
kali
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:00 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Stii ce e bebe din burtica? Cand trebuie sa nasti?
Rody
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:04 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Mariutza,pot si sa te intreb de unde ai internet???ras Cu ce-l platesti pe luna???
mariutza_mea
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:10 PM

Intrat: 10/5/2008
Postari: 766
Locatia: Suceava
Rody wrote:
Mariutza,pot si sa te intreb de unde ai internet???ras Cu ce-l platesti pe luna???

da m-am intepat la firul care duce la un hotel restaurant aici in zona...sincer initial am zis ca am de la o vecina ca mi-era rusine sa zic ca m-am legat ilegal..dar acum o spun pt ca la urma urmei asta e adevarul...bine..nu am facut eu toata treaba asta..ci cineva care se pricepe mai bine ca mine...insa de multe ori nu merge netu pt ca eu nu am un ip de sine statator...e setat ca atunci cand dau conectare sa caute un ip liber pe retea..eu va zic din ce mi-a spus persoana care a tras net..eu ma pricep mai putin la asta....
Ania
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:11 PM

Intrat: 10/23/2006
Postari: 680
Locatia: families are forever !
eu una nu stiu ce sa mai cred - eu ma abtin momentan in avea o parere - dar daca minti e pacatul tau si mai ales ca incerci sa profiti de oameni care chiar vor sa ajute - asta in cazul in care minti
Rody
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:12 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
mariutza_mea wrote:

da m-am intepat la firul care duce la un hotel restaurant aici in zona...sincer initial am zis ca am de la o vecina ca mi-era rusine sa zic ca m-am legat ilegal..dar acum o spun pt ca la urma urmei asta e adevarul...bine..nu am facut eu toata treaba asta..ci cineva care se pricepe mai bine ca mine...insa de multe ori nu merge netu pt ca eu nu am un ip de sine statator...e setat ca atunci cand dau conectare sa caute un ip liber pe retea..eu va zic din ce mi-a spus persoana care a tras net..eu ma pricep mai putin la asta....

Interesantoare oare oare
carla
Postat: Saturday, November 22, 2008 2:13 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Mariutza,scuza-mi curiozitatea dar ai lucrat vreodata?Ai fost angajata undeva?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed