Chist functional, efectele sangerarii asupra embrionului

Options Chist functional, efectele sangerarii asupra embrionului
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ionela
Postat: Sunday, May 16, 2010 9:29 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna tuturor! Va rog sa ma ajutati in legatura cu urmatoarea nedumerire. Am un chist functional, diagnosticat luna trecuta. Doctorul la care am fost mi-a spus ca pot incerca totusi sa raman gravida si luna aceasta.. Astazi s-au implinit 4-5 zile de la ovulatie (care a avut loc tot in ovarul chistic, care m-a durut foarte tare in zilele de dinaintea ovulatiei). Azi a trebuit sa merg foarte contorsionata intr-un tren foarte aglomerat, fapt care a determinat o presiune constanta exercitata o perioada asupra abdomenului meu. Cand am ajuns acasa, am vazut niste pete si firicele extrem de mici rozalii in secretia vaginala acumulata in perioada despre care va vorbesc. Presupunand ca as fi ramas insarcinata si ca ovarul chistic ar fi sangerat, este posibil ca acea cantitate de sange sa fi antrenat cu ea si embrionul, pe care sa il fi eliminat? (intreb asta pentru ca embrionul nu avea cand sa se implanteze in endometru). Va multumesc mult pentru raspunsuri.
juliarobert
Postat: Friday, February 8, 2013 7:32 AM

Nivel: Membru

Intrat: 2/8/2013
Postari: 1
Locatia: jkl
Interesant de informa?ii. Îmi place subiectul. Multumesc pentru partajarea ea .................majoreta tunete campfire angry computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed