Ce parere aveti vis-a-vis de structura forumului?

Chestionar intrebare: Ce parere aveti vis-a-vis de structura forumului?
Alegere Voturi Statistici
Este usor de parcurs 28 87%
Este greoi de parcurs 0 0%
Alte opinii 4 12%

Options Ce parere aveti vis-a-vis de structura forumului?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Postat: Sunday, August 27, 2006 8:39 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Rody wrote:

Mesri pt ajutor!!!

Sa fii sanatoasa! ras
Roxanel
Postat: Monday, August 28, 2006 7:16 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
AdrianaC wrote:
Roxanel, tu te-ai inscris la cel de MS Office, dar am inteles ca nu il ai instalat. Te-am trecut totusi in grupul de cursanti, in ideea ca poate ti-l vei instala si te va interesa.

Daca nu te intereseaza, te pot scoate din grupul respectiv.

Adriana, multumesc. Eu am ce imi trebe,ras, intrebam pentru altcineva.ras Si cand m-am vazut cursanta,chatten , avand in vedere ca m-am saturat de atata scoala, imi venea sa nervi Asa ca hail da ma afara de la cursuri.pupici
Miri
Postat: Monday, September 11, 2006 11:07 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
E foarte frumoasa grafica aleasa pentru pagina principala a forumului!bravo bravo bravo
Felicitari!cool
taki
Postat: Monday, September 11, 2006 12:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Este usor de parcurs.

Roxanel
Postat: Tuesday, September 12, 2006 1:46 PM

E fain cu poze dance dar ceea ce nu gasesc este un link catre home-page-ul forumului. M-am tot uitat dar nu vad. Sau poate nu le vad eu cu Firefox. Ma asteptam ca atunci cand fac click pe imaginea celor 7 pitici, colt stanga sus, sa ma trimita la home page.
AdrianaC
Postat: Tuesday, September 12, 2006 4:19 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Roxanel wrote:
E fain cu poze dance dar ceea ce nu gasesc este un link catre home-page-ul forumului. M-am tot uitat dar nu vad. Sau poate nu le vad eu cu Firefox. Ma asteptam ca atunci cand fac click pe imaginea celor 7 pitici, colt stanga sus, sa ma trimita la home page.

La ce te referi cand spui Homepage?

Daca vrei sa ajungi la pagina de inceput a forumului, trebuie sa dai click pe "Forum discutii copii - 7 Pitici", aflat imediat sub bara in care vezi cu ce user esti logat.
Roxanel
Postat: Tuesday, September 12, 2006 7:29 PM

AdrianaC wrote:
La ce te referi cand spui Homepage?

Cu ceva timp in urma era o pagina initiala in care erau prezentati moderatorii cu poze, etc.
Miri
Postat: Tuesday, September 12, 2006 9:37 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Roxanel wrote:

Cu ceva timp in urma era o pagina initiala in care erau prezentati moderatorii cu poze, etc.

Roxanel, despre asta vorbesti?
www.top-solutions.ro

oare
AdrianaC
Postat: Tuesday, September 12, 2006 9:49 PM

Roxanel wrote:

Daca te referi la ce a spus Miri, inca nu am terminat de integrat forumul in portal, si deocamdata functioneaza independent. Din portal ai link catre forum, dar poti intra numai ca Guest deocamdata. Cand o sa terminam portalul, o sa desfiintam probabil adresa de acum a forumului si o sa se poata intra pe forum direct din portal.

Intre timp, daca vreti sa va mai aruncati cate un ochi si pe portal, adresa lui este:

http://www.top-solutions.ro

Aveti si cateva teste dragute, cele de sarcina sunt pregatite de Kiki, careia ii multumesc pe aceasta cale, cel de Gramatica e pregatit de Anaida, careia ii multumesc de asemenea. Urmeaza sa mai apara multe lucruri dragute si utile / distractive pe acolo, asa ca fiti cu ochii pe noi thumright
Anca
Postat: Wednesday, September 13, 2006 12:10 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/26/2006
Postari: 291
Locatia: Arad
bravo Ne place tare mult noua fata a forumului! Mie mi se pare usopr de parcurs, sunt deja familiarizata cu structura lui, cand vreau sa caut ceva anume stiu unde sa ma duc, dar sunt sigura ca si noii vizitatori o sa se descurce la fel de bine, ca doar si noi am inceput de undeva, nu? sic
Cu toate ca informatiile sunt tare multe si tare ramificate, ca sa zic asa, structura e bine aerisita si datorita faptului ca e totul bine organizat si structurat. Nu stiu cum ar fi mai simplu de atat.
Am vizitat si partea cu viitoarea home page, am rezolvat si niste quiz-uri si sunt happy ca am stiut sa raspund! Daca imi petrec noptile pe forum... se vede. ras ras ras
Adriana, keep up the good work! Se vede bine de tot schimbarea.
Roxanel
Postat: Wednesday, September 13, 2006 7:57 AM

Miri wrote:

Roxanel, despre asta vorbesti?
www.top-solutions.ro

oare

Da, Miri si Adriana. Multumesc. Asta cautam.
katy
Postat: Sunday, November 26, 2006 12:52 PM
Nivel: Guest

Postari: 5
Ar fi util daca am primi o notificare pe mail pentru raspunsurile primite la orice subiect unde am scris noi.
AdrianaC
Postat: Sunday, November 26, 2006 12:55 PM

Katy, primesti notificare numai daca te abonezi la forumul sau subiectul respectiv.

Pentru asta, sus de tot, in partea stanga, unde e deschis subiectul, ai OPTIONS. De acolo trebuie sa iti alegi WATCH THIS TOPIC. pupici
katy
Postat: Sunday, November 26, 2006 1:09 PM
Nivel: Guest

Postari: 5
Pai asta ar insemna sa-mi fac "Watch this topic" la fiecare topic la care raspund...insa hai ca merita, e un forum super asa ca mai pierd 5 secunde din viata sa o fac si pe astasic pupici
Cris Rusu
Postat: Sunday, November 26, 2006 10:36 PM

Intrat: 10/14/2006
Postari: 1445
Locatia: Micul Paris romanesc, de cosmar...
Scuze, stiu ca sunt off-topic, dar m-ar interesa si pe mine cursul pentru pc... Nu am stiut unde sa postez, si nici un alt topic nu am vrut sa deschid... Adriana, poti sa dai niste detalii? Te rog! Cum se face cu inscrierea, despre ce anume sunt cursurile? Te rooog! Multumesc!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed