Ce parere aveti despre acest forum?

Options Ce parere aveti despre acest forum?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
KRYS85
Postat: Tuesday, July 14, 2009 4:58 PM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
E superyes yes yes yes yes yes yes yes yes yes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KRYS85
Postat: Tuesday, July 14, 2009 4:59 PM

Haideti fetelor sa va vad acum ce parere aveti?pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici
ingerash
Postat: Tuesday, July 14, 2009 6:08 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Pentru mine este ca o familie,o mare familie draga mie,dimineata ma trezesc deschid PC-ul,direct la forum:018: pentru mine este pe primul locfirstprize yes
cristinaflorina
Postat: Tuesday, July 14, 2009 9:14 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
Asa este o mare familie. Si eu dimineata la PC prima data intru pe forum apoi citesc ziarele pe net. Va iubesc pe toate si multumesc ca existati campfire
t-mihaela
Postat: Tuesday, July 14, 2009 10:40 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Eu am avut o tentativa de evadare pe alte forumuri dar m-am ales cu suspendari hohot Nu stiu ce ...ma luam de fete asa degeaba :018: ...propabil frustrarea ca nu ma simteam bine deloc acolo zic hai s ale fac viata amara dar m-au expediat repede box2 ,hai sterge-o la tine acasa maseluta duel
Laura
Postat: Tuesday, July 14, 2009 10:58 PM

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
t-mihaela wrote:
Eu am avut o tentativa de evadare pe alte forumuri dar m-am ales cu suspendari hohot Nu stiu ce ...ma luam de fete asa degeaba :018: ...propabil frustrarea ca nu ma simteam bine deloc acolo zic hai s ale fac viata amara dar m-au expediat repede box2 ,hai sterge-o la tine acasa maseluta duel

ras Pai, unde-i mai bine decat acasa, nu? angel
mamiemi
Postat: Tuesday, July 14, 2009 11:20 PM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Mihaela,pupici !
Eu te admir: cu trei copilasi(off topic - v-ati reunit?), casa, barbat, si reusesti sa fii atat de prezenta pe aici, sa mai si andrelesti cosetezi etc.!
Eu nu reusesc. Am si serviciu, dar ideea este ca nu reusesc sa le fac pe toate si ce fac nu prea fac bine.
PE forum intru mai mult la lucru de mana, ca asta imi este evadarea cea de toate zilele, si cate un subiect activ daca am timp si ma intereseaza pe moment. Psihicul meu se apara de tot ceea ce ii testeaza limitele - am obosit!
Clubul piticilor indemanatici este cel mai "populat" forum in domeniu si foarte bogat in informatii.
t-mihaela
Postat: Wednesday, July 15, 2009 2:32 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Mamiemi, nici eu nu fac bine tot ce fac ,am prioritati ca fiecare, pe locul 1 e mancarea , daca am mancare in casa calda si proaspata al meu nu mai vede ca e praf pe mobila sau n-am spalat azi pe jos hohot Apoi iesitul afara cu astia mici ca altfel mi se urca in cap sunt super- hiper activi duel si apoi crosetat si forum.Recunosc curatenia si casa sunt pe ultimul loc ,daca pot sa le fac le fac daca nu nu si gata closedtopic Pentru mine forumul e o nevoie, necesitate, eu nu cunosc romani si nu am intrat in comunitatea de romani ,n-am avut ocazia ,nu ca n-am vrut, deci vorbitul in limba mea e o nevoie cum am nevoie sa mananc si sa beau apa.uff Of topic- nu ne-am reunit inca nervi pupici
mamiemi
Postat: Wednesday, July 15, 2009 10:39 AM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Imi pare rau pentru durerea ta! Sper sa se implineasca cat mai curand! Au atata nevoie de noi fetele astea... A mea cea mare are aproape 12 ani si parca e mai lipita de mine decat pustiulica de 1 an si 5 luni.

Cred ca mai am de invatat de la tine / pe mine ma streseaza rau dezordinea. Pierd timp sa caut lucruri ... Masina de spalat parca nu are odihna si cam tot timpul am de strans rufe de prin casa. Calcam pe carti, foi, creioane, jucarii, haine... Dar, sanatosi sa fim! TE imbratisez!
Carmen-Laura
Postat: Tuesday, October 6, 2009 9:09 AM

Nivel: Membru

Intrat: 10/6/2009
Postari: 29
Locatia: Romania
Imi place acest forum,l-am rasfoit putin si am vazut ce lucruri interesante faceti voi,asa ca m-am decis sa intru si eu alaturi de voi.Cred ca ma primiti,nu?
KRYS85
Postat: Tuesday, October 6, 2009 9:53 PM

Carmen ma bucur mult ca iti place acest forum oricum nu putem sa-i dam nota,este deosebit si foarte ,foarte interesant!!!!!topai topai
danamaria
Postat: Wednesday, October 7, 2009 7:00 AM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
s-ar putea sa gresesc, dar parca mai era un subiect, daca nu identic, cel putin asemanator.sic
Lilly of the valley
Postat: Thursday, October 8, 2009 11:26 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
danamaria wrote:
s-ar putea sa gresesc, dar parca mai era un subiect, daca nu identic, cel putin asemanator.sic

Subscriu!
kali
Postat: Thursday, October 8, 2009 12:54 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14333
http://forum.7p.ro/De-ce-ne-petrecem-timpul-pe-forum-in-general.aspx?g=posts&t=1912
ras
Rog- ca si in alte cazuri- ca inainte de a deschide subiect nou, sa cautati daca nu exista unul deja activ. Merciii.floare2
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed