Ce nu va place la corpul vostru si ati schimba printr-o operatie estetica?

Options Ce nu va place la corpul vostru si ati schimba printr-o operatie estetica?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ely
Postat: Sunday, June 3, 2007 3:58 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Prietena mea de aici face sedinte de epilare definitiva dar se pare ca nu este definitiva i-a zis ca ar fi recomandat ca dupa 6 luni sa revina sa i se mai faca cate o sedinta.Si face la un salon destul de bun(Thalco).Macar nu mai creste asa des si asa de repede.
stele_pe_cer
Postat: Sunday, June 3, 2007 4:02 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6678
Ely wrote:
Prietena mea de aici face sedinte de epilare definitiva dar se pare ca nu este definitiva i-a zis ca ar fi recomandat ca dupa 6 luni sa revina sa i se mai faca cate o sedinta.Si face la un salon destul de bun(Thalco).Macar nu mai creste asa des si asa de repede.

Deci procedura nu este definitiva nici in afara.Eu ma gandeam ca poate doar la noi, in Ro procedura nu este definitiva, ca deh...romanul incearca sa te determine sa vii cat mai des...
Ely
Postat: Sunday, June 3, 2007 9:47 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Asa se pare Stele ,probabil ca in cativa ani dupa nnnn sedinte poate fi definitiva,dar asta dureaza.oare
stele_pe_cer
Postat: Sunday, June 3, 2007 10:53 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6678
Ely wrote:
Asa se pare Stele ,probabil ca in cativa ani dupa nnnn sedinte poate fi definitiva,dar asta dureaza.oare

Si costa cam multicelThumb down ...
bereea
Postat: Monday, October 29, 2007 8:09 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22718
De catva timp ma gandesc sa-mi fac operatie estetica la nas.Nu-mi place deloc nasul meu si parca cu cat inaintez in varsta cu atata se marete i el.banghead
gabitza_gabitza
Postat: Friday, May 16, 2008 11:08 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
buna fetelor,eu am o mare problema cu gambele sunt complexata de faptul ca le am subtiri si nu ma pot duce si eu la plaja din acest motiv,nu port fuste, etc am sa apelez cat de curand la un implant de gambe si nu numai si la un bust mai generos.astea sunt dorintele mele cele mai mari.
raly
Postat: Saturday, May 17, 2008 7:31 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Ohoho,eu cred ca as avea nevoie de mai multe!In primul rand mi-as dori o operatie de reducere de sani,ca i am prea mari si nu pot sa port si eu maieuri ca toata lumea,nu pot sa nu port sutien niciodata.Si as maivrea o liposuctie la abdomen in rest eu cred ca se poate lucra si fara operatii.Uf cam multe vreau!
Mela
Postat: Saturday, May 17, 2008 9:51 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
ma uitam sa vad daca am scris la subiectul asta si...am aceleasi vergeturi,dupa 3 ani de la prima nastere nu s-au redus deloc.acum o luna am vorbit cu sotul,as vrea sa fac ceva sa nu se mai vada asa rau,sunt chiar urate si eu sunt complexata de ele.cry
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed