Ce ne rezerva viitorul

Options Ce ne rezerva viitorul
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Saturday, February 18, 2006 4:03 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17764
Locatia: Bucuresti
http://octopusdropkick.net/?p=1106
taki
Postat: Monday, February 20, 2006 4:04 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Voi credeti in datul in cafea, carti ?
Mie, cu multi ani in urma, adica eram inca in liceu, mi-a citit o femeie, statea in Bragadiru si era foarte recunoscuta...ei ce mi-a zis, dupa atatia ani totul s-a adeverit. Nu stiu daca este coincidenta sau nu, dar...parca m-as mai duce o data la ea.
kry
Postat: Monday, February 20, 2006 9:24 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/13/2006
Postari: 504
intram intr-un subiect cam...tabu, totusi, pot sa-ti spun acelasi lucru, si mie mi s-a intamplat la fel.
Ce cred? ca fiecare are in viata un traseu dinainte stabilit, pe care, vrand-nevrand, il urmam, intr-o oarecare masura. Cred totusi ca pe langa traseul acesta, mai avem si liberul arbitru, adica avem tot timpul de ales intre mai multe variante, bune sau mai putin.
Mai cred ca atata timp cat nu ne invatam lectia primita, nu mergem mai departe, ne invartim intr-un cerc.
ingerash
Postat: Saturday, March 7, 2009 12:13 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
kry wrote:
intram intr-un subiect cam...tabu, totusi, pot sa-ti spun acelasi lucru, si mie mi s-a intamplat la fel.
Ce cred? ca fiecare are in viata un traseu dinainte stabilit, pe care, vrand-nevrand, il urmam, intr-o oarecare masura. Cred totusi ca pe langa traseul acesta, mai avem si liberul arbitru, adica avem tot timpul de ales intre mai multe variante, bune sau mai putin.
Mai cred ca atata timp cat nu ne invatam lectia primita, nu mergem mai departe, ne invartim intr-un cerc.

Ai dreptate!thumright
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed