Ce ii face sa se bucure intre 2 si 3 ani ?

Options Ce ii face sa se bucure intre 2 si 3 ani ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Postat: Saturday, June 28, 2008 5:40 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Pentru putin, mami! pupici pupici
danab
Postat: Sunday, June 29, 2008 7:00 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Maria & mami wrote:
Rugaminte mare , ca vine buni' saptamana vitoare , ce CD-uri cu muzica au mai aparut acasa pentru ei, in afara de Cutiutele Muzicale, ca sa stim ce sa " comandam ". Ne poate ajuta cineva ? Va rugam ! angel

Eu am vazut intr-un magazin din Iasi cd-urile cu muzica pt copii, cele cu elefantelul pe coperta si inca vreo doua, diferite de ce avem noi, dar nu am avut rabdare sa ma uit atent din cauza de fetita grabita.

Maria & mami wrote:

Cea mai mare bucuri e insa matzul vicinilor, Obi , ar sta in ploaie , vant, furtuna, afara bot in bot cu el ! closedtopic
... ii place sa poarte numai rochite si fuste, nu vrea sa auda de pantaloni , deci deja avem veleitati de domnisoara mare . DVD-urile de la Dysney continua sa ma salveze in momentele de cumpana. Doar ca deja le cam stie si nu mai e nici un factor surpriza ! ( Exceptie : Lapma lui Aladin - care nu are rabdare sa o vizoneze cap-coada ).

Si Miru e pasionata de pisici, si are deja prin cartier una pe care o cunoaste si o cauta cand iese din casa.
Imi povesteste in fiecare dimineata cum a vazut-o pe Alex ca pune amana pe pisica fool
Rochita e obligatorie, si parfumul, si datul cu strugurel si roll-on (ma prefac eu ca o dau, ca nu vrem complicatii).

Ladesene animate - Mica printesa de pe Minimax si Monstruletii cu fetita sau Shrek - se spala pe dinti acum ca monstruletul, si eu care ma chinuiam sa-i explic cum trebuie sa se perie banghead
Jocul Lego inca e interesant, mai ales cand sta pe olita trebuie sa facem castele.
Citim cartile cu animale si invatam cum face gorila, leul, pisica-leopard ras ...

Iar ca muzica: Alunelul, Copacelul din gradina, Muffin man (mai nou), Melcul suparat si melc-melc codobelc banghead , Fluturasul si altele ...
raly
Postat: Wednesday, January 27, 2010 8:21 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Ce-i face sa se bucure?Jucariii!De la Roary,Trenuletul Thomas pana la Sportacus,Stefania orice numa cu ei sa fie:puzzle,jocuri,carti,desene,pana chiar si o pereche de pantaloni cu Sportacus care dupa 2 spalari i veneau pana la genunchi si de care nu voia sa se desparta!Acum cica vrea Omnitrix,nu am stiut nici eu ce e,m-am informatsic am cautat in magazine si am ramas pafffuff uff 59 de ron un amarat de cesucbanghead
KRYS85
Postat: Wednesday, January 27, 2010 10:24 PM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
raly wrote:
Ce-i face sa se bucure?Jucariii!De la Roary,Trenuletul Thomas pana la Sportacus,Stefania orice numa cu ei sa fie:puzzle,jocuri,carti,desene,pana chiar si o pereche de pantaloni cu Sportacus care dupa 2 spalari i veneau pana la genunchi si de care nu voia sa se desparta!Acum cica vrea Omnitrix,nu am stiut nici eu ce e,m-am informatsic am cautat in magazine si am ramas pafffuff uff 59 de ron un amarat de cesucbanghead

ras ras ras ras
Ana
Postat: Wednesday, January 12, 2011 6:48 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Pe Riki al meu il face sa se bucure si tare mult atunci cand tati se joaca cu amandoi,cand se ascunde il sperie...dar pe langa astea orice i-as aduce il vad tot timpul bucuros,daca ma duc la cumparaturi si ramane cu sotul acasa tot timpul ii aduc cate ceva cate de mic dar stiu ca il bucura....coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed