Ce facem de 1 Iunie?

Options Ce facem de 1 Iunie?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
katy_lumika
Postat: Wednesday, May 28, 2008 8:09 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Este ziua copilului, cum o sarbatoriti? Pe unde ii duceti?
Eu sper sa tina timpul cu noi si sa mergem in IOR, vine trupa de la Itsy si Luana vrea neaparat sa ajunga. Inca ne gandim daca o luam si pe Mayutuff
petro
Postat: Wednesday, May 28, 2008 8:45 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Noi plecam vineri spre Timisoara ca are sor-mea spectacolul final de master sambata. Duminica vom fi inca acolo pana seara. Nu stiu cat voi putea viziona din spectacol cu Darius in culise, dar asta e. Facem cu randul cu tati.
MNiko
Postat: Wednesday, May 28, 2008 10:43 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Nu stiu inca ce vom face. Speram totusi sa ne bucuram de compania lui tati si poate vom merge intr-un parc undeva unde se vor face ceva activitati pentru copii. Asta in caz ca se fac fiind si zi de vot...poate ma decid si merg si la vot.sic
gabitza_gabitza
Postat: Thursday, May 29, 2008 3:17 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Domnisoara mea are varicela din pacate ,dar la sfarsitul saptamanii sper sa fie gata are deja 3 sapt si sper ca de 1 iunie sa o duc unde vrea ea ,merita pt ca a fost foarte cumintica si rabdatoare.:801:
stele_pe_cer
Postat: Thursday, May 29, 2008 3:20 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6678
Noi, fara a ne gandi la ziua copilului, plecam la munte.Copilul e mic si nu stie ce e aia "a sarbatori".Pt.el va fi o sarbatoare cu adevarat ca va merge cu trenul, ca de mult timp ma baraie ca nu mai vrea cu masina, vrea la munte cu trenul si la gradinita cu tramvaiulbanghead !

Dar in skimb sa vad ce surpriza imi fac ai mei, pt ca an de an imi fac cate o bucurie de ziua copiluluisic !
stele_pe_cer
Postat: Thursday, May 29, 2008 3:20 PM

gabitza_gabitza wrote:
Domnisoara mea are varicela din pacate ,dar la sfarsitul saptamanii sper sa fie gata are deja 3 sapt si sper ca de 1 iunie sa o duc unde vrea ea ,merita pt ca a fost foarte cumintica si rabdatoare.:801:

Are 3 saptamani ca varsta sau de cand e bolnavioara?

Sanatate maxima!
petro
Postat: Thursday, May 29, 2008 3:27 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
gabitza_gabitza wrote:

Insanatosire grabnica micutei!

stele_pe_cer wrote:
Noi, fara a ne gandi la ziua copilului, plecam la munte.Copilul e mic si nu stie ce e aia "a sarbatori".

Tot asa e si la noi. Las ca sarbatorim noi pentru ei si cand vor creste vor sarbatori ei mai mult pentru noi.
mamica23
Postat: Friday, May 30, 2008 6:32 AM

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
Noi pe 1 iunie,avem botezulyes yes yes ,vom sarbatorii cu toata familiadance .
stele_pe_cer
Postat: Friday, May 30, 2008 7:48 AM

mamica23 wrote:
Noi pe 1 iunie,avem botezulyes yes yes ,vom sarbatorii cu toata familiadance .

Sa fie intr-un ceas bunangel !
georgy_adinutza
Postat: Friday, May 30, 2008 9:00 AM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
katy_lumika wrote:
Este ziua copilului, cum o sarbatoriti? Pe unde ii duceti?
Eu sper sa tina timpul cu noi si sa mergem in IOR, vine trupa de la Itsy si Luana vrea neaparat sa ajunga. Inca ne gandim daca o luam si pe Mayutuff

hei , pai daca e vremea frumoasa poate venim mai multe mamici acolo ....ca sunt destule prin zona :))
katy_lumika
Postat: Friday, May 30, 2008 9:09 AM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
stele_pe_cer wrote:
Copilul e mic si nu stie ce e aia "a sarbatori".

In schimb cand cresc si vad poze de cand erau mici pe la diverse sarbatori sunt foarte fericiti. Cu Luana mergeam de 1 Iunie in diverse locuri mai spciale si acum, cand avem timp si ne uitam pe albume imi pune tot felul de intrebari: cum s-a comportat, daca dadea semne ca-i place sau nu etc. Initial voiam sa o las pe Mayut la socrela si sa merg in parc doar cu Luana anul asta, insa va creste si va pune si ea cu siguranta intrebaribounce iar mie imi place sa le povestesc ce faceau cand erau micilove
danab
Postat: Friday, May 30, 2008 9:12 AM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Noi mergem in Parcul Expozitiei pentru ca este spectacol si Mirunei ii place sa vada copii cantand si dansand.
Si sambata vom fi acolo, de la 11, ca sunt concursuri si spectacole cu copii si pentru copii. Pentru mamicile din Iasi, care doreste sa vina, poate ne intalnim. dance
Lilly of the valley
Postat: Friday, May 30, 2008 6:12 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
dat fiind starea printesei anul acesta o sarbatorim acasa. Andrei pleaca in excursie maine dimineata si vine duminica seara.dance
Cristy
Postat: Friday, May 30, 2008 10:29 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
La noi nu se serbeaza 1 iunie uff , daaaaar avand in vedere ca avem ceva special de sarbatorit saptamana viitoare, voi lua o pauza de la activitatile mele (care nu lipsesc niciodata), si vom merge maine la film (dumineca lucram din pacate) bounce chitara
ingerash
Postat: Friday, May 30, 2008 11:05 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
1 iunie il sarbatoresc cu copii.Mergem prin oras,cofetarie si sa ma mai gandesc ...oare
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed