Caut un medic psiholog in Bucuresti

Options Caut un medic psiholog in Bucuresti
Subiectul anterior · Subiectul urmator
katy_lumika
Postat: Wednesday, August 13, 2008 1:17 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Cine imi recomanda un medic psiholog bun in Bucuresti? M-ar interesa cineva care a avut multe cazuri de tentativa de sinucidere. E destul de urgent. Raman datoare.
oanalaurisa
Postat: Wednesday, August 13, 2008 5:33 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
katy_lumika wrote:
Cine imi recomanda un medic psiholog bun in Bucuresti? M-ar interesa cineva care a avut multe cazuri de tentativa de sinucidere. E destul de urgent. Raman datoare.

Dr.Cristian Andrei,iti trimit pe PM nr lui de mobil,daca mai e valabil.
bulinutza
Postat: Thursday, August 14, 2008 9:54 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
katy_lumika wrote:

(Katy...NU exista MEDIC PSIHOLOG...
Exista MEDIC PSIHIATRU , care face Facultatea de Medicina si 5 ani de Rezidentiat pe specialitatea psihiatrie si exista PSIHOLOG,cel care face Facultatea de Psihologie...Dr Cristian Andrei, cred ca este psiholog cu doctoratul in psihologie...
)

Parerea mea personala apropos de intrebarea ta este ca exista o colaborare intre medicul psihiatru si psiholog...
Daca a incercat deja sa se sinucida ar trebui probabil si interventia psihiatrului, daca exista doar "dorinta" poate se trateaza cu sedinte la un psiholog bun...
Iti doresc din tot sufletul sa se rezolve problema...
Pupici...
oanalaurisa
Postat: Thursday, August 14, 2008 10:16 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
bulinutza wrote:

(Katy...NU exista MEDIC PSIHOLOG...
Exista MEDIC PSIHIATRU , care face Facultatea de Medicina si 5 ani de Rezidentiat pe specialitatea psihiatrie si exista PSIHOLOG,cel care face Facultatea de Psihologie...Dr Cristian Andrei, cred ca este psiholog cu doctoratul in psihologie...
)

Parerea mea personala apropos de intrebarea ta este ca exista o colaborare intre medicul psihiatru si psiholog...
Daca a incercat deja sa se sinucida ar trebui probabil si interventia psihiatrului, daca exista doar "dorinta" poate se trateaza cu sedinte la un psiholog bun...
Iti doresc din tot sufletul sa se rezolve problema...
Pupici...

Eu stiam ca are si specializarea de psihiatrie...profesorul cu care am facut eu stagiul de Psihologie,era si psihiatru si psiholog.
carla
Postat: Tuesday, September 16, 2008 11:33 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Am gasit aici Registrul Psihoterapeutilor si / sau Consilierilor
eueu23
Postat: Friday, October 16, 2009 3:37 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Doctorul cristian andrei, este medic psihiatru. A facut medicina 6 ani si specializare in neuropsihiatrie.
carla
Postat: Monday, April 5, 2010 5:29 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
katy_lumika wrote:

Daca mai ai nevoie,pot sa te ajut eupupici (cu un psiholog)
Leea
Postat: Friday, August 13, 2010 3:54 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Poti lua legatura cu D-na psiholog la tel. 0729030727, din pacate nu am noua adresa a cabinetului, pentru ca s-a mutat din locatia pe care o stiam eu, dar telefonul este de actualitate. E foarte buna, recunoascuta si a scris si vreo 2 carti referitoare la problema ta. Succes!
mirela74chris
Postat: Friday, August 13, 2010 4:06 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Leea wrote:
Poti lua legatura cu D-na psiholog la tel. 0729030727, din pacate nu am noua adresa a cabinetului, pentru ca s-a mutat din locatia pe care o stiam eu, dar telefonul este de actualitate. E foarte buna, recunoascuta si a scris si vreo 2 carti referitoare la problema ta. Succes!

Leea daca te uiti,topicul e deschis din 2008.Nu mai e de actualitate.Doar ca poate mai are cineva nevoie!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed