Cata miscare am facut astazi ?

Options Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Postat: Wednesday, April 13, 2016 1:26 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Ce de a fete sportive aici!Felicitari,fetelor!Sa o tineti tot asa!Sportul este foarte bun pt minte,trup si suflet!Clap
Bereea,tu te pregatesti de vreun maraton ceva si sigur tii secret!!!Oricum ar fi,esti de apreciat!Tine o tot asa!Bravoo DistanceKiss
Aurishta,Jillian M. asta a tasic a cam scos untul din minehohot !Dupa prima sedinta abia m am putut da jos din pat.Pe urma a fost mai bine!Multumim de sugestieDistanceKiss !Cel putin mie imi place foarte mult si mi se portiveste!computerlove
Fetelor,eu am inceput in forta primavara.Combin exercitii aerobice pe care le fac acasa,cu alergatul.Aici am descoperit placerea alergatului.In tara,ca si AUrishta de altfel,aveam o retinere pt alergat,nu prea imi placea.La mine in oras nu prea ai pe unde alerga decat daca mergi la stadion sau in parcul mare si acolo stai cu frica maidanezilor.Plus ca oamenii in general se uita ciudat la tine sa te vada alergand prin cartier...Eiii,aici altfel sta treaba.In localitatea-comuna unde stau eu,sunt locuri anume amenajate pt alergat,piste pt biciclisti,in padure sunt alei iar ce m a surpins placut este faptul ca multa lume face sport,alearga,tineri si pensionari deopotrivaras !Totusi nu i inteleg pe aia de alearga la -n grade pe o ninsoare cumplitaBlushing !Din punctul meu de vedere este exces de zelras !
Nu ma mai cataresc!N am mai facut o de vreo luna si ceva.Nu prea am o relatie de prietenie cu cantarul meu,el arata una,eu ma astept la alta si ca sa nu fim niciunul dezamagiti,am rupt legatura pt un timpHaha ...
Spor,fetelor!computerlove
bereea
Postat: Wednesday, April 13, 2016 9:10 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22700
Brava, Iulia!Bravoo Nu ma pregatesc pentru maraton, dar imi doresc sa alerg 3-4 ori pe saptamana asa...pentru mine.Ies impreuna cu sotul si, cateodata, cu Ale.
aurishta
Postat: Wednesday, April 13, 2016 10:05 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
giulia_mamik wrote:
...
Aurishta,Jillian M. asta a tasic a cam scos untul din minehohot !Dupa prima sedinta abia m am putut da jos din pat.Pe urma a fost mai bine!Multumim de sugestieDistanceKiss !Cel putin mie imi place foarte mult si mi se portiveste!computerlove
computerlove computerlove Lol
Eu aproape am terminat " Body Revolution"...este fain, chiar "arunca manusa" intr-un fel...cum sa spun.....bine-gandit, interesant si, mai ales, eficient!

Anelise
Postat: Thursday, April 21, 2016 9:30 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Felicitari, fetele! Bravoo

Bereea, 4 km Ale? Crazy Wow!!! firstprize newclap

Am revenit si eu ieri la alergat dupa o pauza de aproape 2 saptamani din motive strict medicale. Am reusit sa ajung la 7,37 km in 53 de minute. Am fost prin padure. O zona super frumoasa!!! innori E de 1000 de ori mai placut decat la stadion...
bereea
Postat: Thursday, April 21, 2016 9:56 AM

Super,Anelise!majoreta majoreta

Daaa, Ale reuseste 4 km si incercam sa ajungem la 5. Doar ca timpul e prea limitat si vin caldurile peste un pic...
kali
Postat: Thursday, April 21, 2016 11:02 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14332
Felicitari, fetelor! Eu sunt foaaarte sedentara...
Fluturas
Postat: Thursday, April 21, 2016 1:32 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
Felicitari fetele. ..
Si eu am inceput saptamana asta sa fac miscare. deocamdata nu alerg, doar mers rapid, in medie 6km/zi.astazi nu pot ca ploua,dar cum se opreste. . .reluam
Bereea, ce frumos ca merge si sotul cu tine,la mine nici macar nu ii place sa merg eu,ca se plictiseste acasa daca eu nu sunt, asa ca merg dimineata cand el e la lucru, dar as prefera seara, ca asa ar veni si karina cu mine
bereea
Postat: Thursday, April 21, 2016 2:08 PM

kali wrote:
Felicitari, fetelor! Eu sunt foaaarte sedentara...

computerlove
bereea
Postat: Thursday, April 21, 2016 2:08 PM

Fluturas wrote:
Felicitari fetele. ..
Bereea, ce frumos ca merge si sotul cu tine,la mine nici macar nu ii place sa merg eu,ca se plictiseste acasa daca eu nu sunt, asa ca merg dimineata cand el e la lucru, dar as prefera seara, ca asa ar veni si karina cu mine

Da, e activitate in familie! Bineinteles ca el alearga mult mai mult decat mineLol
Anelise
Postat: Sunday, April 24, 2016 9:34 AM

Felicitari, fetele! majoreta
Fluturas, si mersul e tot miscare. thumright Eu am chiar recomandare pentru asa ceva -- mers cat mai mult -- doar ca nu prea imi iese si prefer alergatul. hainoroc
Azi imi iau si eu portia de alergat. dance Sa vedem daca reusesc sa mai cresc... chitara
bereea
Postat: Sunday, April 24, 2016 9:50 AM

Spor, Anelise!

Noi ieri am mers 18 km pe jos, sa vedem astazi.
Fluturas
Postat: Sunday, April 24, 2016 5:47 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
Anelise wrote:
Felicitari, fetele! majoreta
Fluturas, si mersul e tot miscare. thumright Eu am chiar recomandare pentru asa ceva -- mers cat mai mult -- doar ca nu prea imi iese si prefer alergatul. hainoroc
Azi imi iau si eu portia de alergat. dance Sa vedem daca reusesc sa mai cresc... chitara

Eu,deocamdata ma multumesc asa .ma opreste si o problema ce o am sa alerg si orasul asta al nostru,care e la poalele muntelui si e tot in panta??.
Spor la alergat

Bereea, 18 km. ..bravoo e super bine
Anelise
Postat: Sunday, April 24, 2016 6:40 PM

Bereea, wow! Bravo! newclap
Fluturas, cred... Lasa ca e bine si asa! DistanceKiss

Eu am reusit astazi 10 km. alcool Doar ca m-am cam ales cu o durere de cap si acum astept cuminte sa treaca. hainoroc
sousourel
Postat: Tuesday, April 26, 2016 8:39 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
aurishta wrote:
computerlove computerlove Lol
Eu aproape am terminat " Body Revolution"...este fain, chiar "arunca manusa" intr-un fel...cum sa spun.....bine-gandit, interesant si, mai ales, eficient!

Foarte eficient...eu am rezistat 5 minuteras Nu prea sunt in forma...
bereea
Postat: Tuesday, April 26, 2016 9:10 AM

Anelise wrote:
Bereea, wow! Bravo! newclap
Fluturas, cred... Lasa ca e bine si asa! DistanceKiss

Eu am reusit astazi 10 km. alcool Doar ca m-am cam ales cu o durere de cap si acum astept cuminte sa treaca. hainoroc

Super ! Brava, continua tot asa!

Noi am fost plecati si in doua zile am facut 35 de km pe jos.

Am ramas placut surprinsa la Nisa unde era semimaratona si am vazut cata lume participa.Am vazut femei care alergau impingand caruciorul cu bebe, am vazut oameni in scaun cu rotile , toata lumea era in bicicleta...se pare ca in acela parti s-a inteles impotanta sportului!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed