Cat de sigur este sa vizitezi acum Anglia?

Options Cat de sigur este sa vizitezi acum Anglia?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Sunday, March 26, 2017 10:03 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17430
Locatia: Bucuresti
Anul acesta intentionam sa mergem si noi 5 zile la Londra, dar dupa ce am vazut la stiri zilele acestea, nici nu stiu ce sa mai fac, daca sa mai iau sau nu bilete...

A mai fost cineva recent sau din cei care locuiesc acolo, cat de sigur vi se pare sa vizitezi acum Anglia, Londra?

bereea
Postat: Monday, March 27, 2017 11:29 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22498
Sincera sa fiu, nu cred ca cineva iti poate garanta ca esti absolut in siguranta oriunde in lumea asta. Am prietene in Londra, viata decurge normal.
kali
Postat: Monday, March 27, 2017 2:19 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14167
Si noi avem bilete luate pt. inceputul lui sept.
Are dreptate Bereea, in ziua de azi nu mai esti in siguranta nicaieri!
Ce sa spun... de acum inainte se vor lua masuri de siguranta sporita, sunt sigura... nu ma gandesc sa renunt...
shirel
Postat: Friday, March 31, 2017 5:21 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11713
Locatia: israel
Este adevarat ca nu esti in sigurantza nicaieri dar Europei i s-a pus gand rau de tot.In Londra inca vor mai fi atentate asta a fost doar un mic inceput ,nu vreau sa va sperii dar asa va fi in viitorul apropiat.Daaar asta nu inseamna ca nu trebuie sa iesim din casa si sa nu ne plimbam.Am prietene in Anglia viatza contiua normal si sa va mai spun ceva cred ca si se pazeste acuma mai bine.Unde este cel mai sigur si stiu ca are sa va para ciudat dar Israelul este foarte sigur ...este foarte bine pazit si sansele de atentat sunt mult mai scazute decat in Europa ...si nu avem Daish in interiorul tarii.ras alcool alcool
Dana_
Postat: Tuesday, May 9, 2017 10:50 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/23/2017
Postari: 605
Sunt de aceeasi parere cu fetele care au scris mai sus
Eu merg in Manchester de 2-3 ori pe an si sincer iti spun ca nu ma simt deloc in siguranta pe strazi ..in special cand merg in centru . In Londra e mai riscant , dar ce sa zic...se poate intampla oriunde nu doar in Uk
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed