Capriciile de sarcina - sfaturi pentru tatici

Options Capriciile de sarcina - sfaturi pentru tatici
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Sunday, September 7, 2008 10:31 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17748
Locatia: Bucuresti
Fiecare femeie insarcinata a avut sau are capriciile ei pe perioada sarcinii.

Voi ce capricii ati avut sau aveti si ce le recomandati taticilor ras?
Kiki
Postat: Sunday, September 7, 2008 11:46 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Pofte nu prea am avut, dar capricii...ohooo...

Muream daca intarzia... si 5 minute era mult sa astept. Teorie ce-i faceam cand venea acasa alcool Apoi, daca nu raspundea la telefon inistam pana auzea sau putea sa raspunda, sunam pana ii descarcam telefonul. Ca, vezi Doamne, trebuie sa fii un tata responsabil. Asa ca daca te sun si am nevoie sa vii, pai sa vii. hohot
Tare nebuna am fost...si crizata...
giorgia
Postat: Sunday, September 7, 2008 11:56 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 8/16/2008
Postari: 162
Locatia: italia
bravo kiki pupici ma regasesc in totu , cu o mica diferenta eu aveam foarte multe pofte , nu stiu cu se facea doar noapte dupa 24 imi venea anumite pofte ca saracu isi punea mainile in capbanghead banghead imi amintesc ca imi zicea mereu ca sunt unica sic dar ma suportat si ma suporta nu ma-m schimbat nici dupa sarcina :018:
rosenfeld_claudia
Postat: Sunday, September 7, 2008 4:35 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 8/10/2008
Postari: 280
Locatia: gent
Mie nu mi s-a intamplat sa am pofte brusc noaptea... Dar imi trebuia sa manac mai multe dulciuri decat de obicei... uff
petro
Postat: Sunday, September 7, 2008 4:42 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Eu am fost foarte uracioasa. Nu vroiam sa vad pe nimeni, sa merg nicaieri, sa fac nimic. Nu-mi suportam sotul langa mine. Ma simteam "grasa cat o balena". In schimb imi plimbam toata ziua catelul cateva ore bune. Pofte n-am prea avut, doar cand a inceput sezonul lubenitei. Mancam aproape una pe zi. Iar in ultima luna il intrebam zilnic pe bebita daca nu vrea sa iasa la soare sa se bronzeze. sic
Lilly of the valley
Postat: Sunday, September 7, 2008 5:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
nu am suportat mirosul de tigarapuker , desi pana inainte de a ramane insarcinata fumam ca turcii.
motiv pt. care dragul meu sotior isi fuma tigara la scara (chiar si la multe grade cu minus), apoi spalat pe maini si pe dinti, plus guma sau dropsuri, daca vroia sa se apropie de mine.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed