Cantastim

Options Cantastim
Subiectul anterior · Subiectul urmator
g_nicoleta2000
Postat: Friday, March 20, 2009 7:47 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Cantastim este un vaccin ce ajuta la imunizatea si este facut de institutul Cantacuzino. Pleaca super ieftin de la ei si ajunge scump la cumparator. Mi-l fac de 2 saptamani, inca nici o insanatosire spectaculoasa dar speram.
A mai facut cineva Cantastim si a fost placut impresionat? Eu abia astazi am cautata pe net ce anume insemna substanta activa din el, citisem cateva pareri si prospectul dar cand am pus pe google Pseudomonas aeruginosa uite ca am aflat ca-i vorba de pioceanic, unul din cei mai ingrozitori agenti infectiosi... m-a cam luat groaza... sper sa nu-l fac degeaba si sa-mi solicit degeaba sistemul imunitar care nu vrea sa mai vina din vacanta.
celena
Postat: Friday, March 20, 2009 3:50 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/8/2008
Postari: 240
Locatia: Bucuresti
Buna, eu am facut vreo 2 ani cura cu produsul Cantastim, pt. ca am avut cytomegalovirus si la vremea respectiva imi doream foarte mult sa ma un copil (nu o aveam inca pe Ioana). Am facut cate 10 injectii intr-o luna iar dupa 1 an inca 10 injectii. In paralel am tinut un tratament soc cu Sumamed si o dieta drastica. Rezultatul: sistemul imunitar s-a intarit (la mine a fost vizibil), iar cand am ramas insarcinata rezultatele analizelor au fost foarte bune, sarcina am dus-o perfect pina la capat, iar de copil ce sa mai zic.....de nota 10. Daca toate astea au fost sau nu influentate de Cantastim, nu stiu, cert e ca eu m-am simtit foarte bine dupa el.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed