Camping, drumetii, excursii in natura

Options Camping, drumetii, excursii in natura
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Postat: Monday, May 31, 2010 7:26 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Sa va fie de bine iesirea,foarte frumoase poze iar voi sunteti minunati,va sta foarte bine impreuna asa in formatie de 5!Cel mai tare ma bucur ca s-a integrat Diana!Poza asta imi place la nebunie!pupici pupici

Ps:Miha daca mai ai butonul edit,poti reface punand
Code:
in fatza si
Code:
[/img]
dupa codul postat de tine
Ana
Postat: Monday, May 31, 2010 7:37 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Miha ce familie frumoasa,se vede ca v-ati simtit bine la cat mai multe iesiri va doresc!!
mai asteptam pozici!!hearts
mariana71
Postat: Monday, May 31, 2010 7:43 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Mihaela ,ce ma bucur pt voitopai topai topai !Sinteti minunati!Asta da iesire!4000kmalcool alcool ?Italia-Romania,dus-intorshainoroc hainoroc .
madanuta
Postat: Monday, May 31, 2010 10:08 AM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Wow, ce excursie superba. Totul la suprlativ in afara de prietenii certareti. Bine ca nu se vad in poze. hohot Nici mie nu-mi place sa plec la drum cu oameni care strica linistea. Daca e vacanta , mai uitam, discutam noi acasa problemele...
shirel
Postat: Monday, May 31, 2010 10:18 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
Mihaela ,printre toate problemele mele sic alcool m-am gandit si la voi.Frumoase poze ,ati avut parte de vreme si de o excursie minunata pacat de incidentele cu prietenii ,uite asta am uitat sa-ti scriu dar am patit-o si noi hohot hohot pe la jumatatea drumului ei vroiau sa se desparta si fiecare sa o ia in alta directie ,de asta mi-a fost invatatura de minte banghead banghead mai bine singuri .Promit ca in momentul cand vom ajunge in Canada vom face asa o excursie impreuna!
voi sunteti asa de fericiti crede-ma v-am simtit dragostea pana la mine ras va doresc sa ramaneti asa si in continuare ,sunteti o familie implinita si frumoasa!iloveyou iloveyou iloveyou
Si cum sunt in pofte sic ras mi s-a facut o pofta de porumb copt la nebunie!alcool alcool

A ,uitasem ti-a explodat si tie micro ?Si mie la fel de fapt parca ti-am spus! hohot hohot hohot
TeosOf
Postat: Monday, May 31, 2010 1:09 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Minunata vacanta ati petrecut!newclap newclap Foarte frumos totul. Sa va fie de bine.computerlove hearts
t-mihaela
Postat: Monday, May 31, 2010 4:36 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Multumesc mult fetelor pupici .Raly, mersi de indicatiile tehnice yes Shirel, daca faci turul asta sigur ajungi si prin Toronto adica la casuta cu nr 73 grup eu va astept.Praslica, au fost frumoase peisaje insa cu mana pe inima iti spun nu se compara cu ce avem noi in Ro .Aici tre sa mergi 2000 de km sa vezi un deal cand in Ro faci un pas si esti in creierii muntilor.Relieful Romaniei e de neegalat ai de toate pe distante mici ,mare munte , delta, campie ,ce vrei si ce nu vrei asa ca fetelor bucurati-va ,astept s avad drumetiile voastre pe carari de munte adevarate ,in salbaticie .Eu am vrut munte si tot ce am vazut in partea asta de est pe o distanta de 4ooo km a fost apa si ceva dealuri .Avem in plan partea de vest de-a lungul Rocky Mountains, acolo peisaj de-ti taie respiratia dar sa vedem daca primesc visa de SUA nervi Si daca plecati la drum mai bine luati o harta serioasa ca GPS-usl s-ar putea sa o ia razna ,noi am avut doua si nu o data unul arata stanga si celalalt dreapta hohot nu mai spun ca de n ori ne-am ratacit din cauza lor maseluta dar asa am castigat si noi experienta .Si s ava duceti singuri fara prietei ca aerul curat si relaxarea va face pofta si de altceva si nu puteti face nici o miscare :018: ...si neaparat un aparat foto pe care sa stiti sa-l manuiti nu ca mine am aparat misto dar numai pe auto merg ca atata stiu ,tre sa-l iau neaparat la studiat ca din 600 de poze 300 sunt oribile .fool
zaza_
Postat: Monday, May 31, 2010 5:43 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
Bine ati venit acasa! Frumoasa excursie, sa va fie de bine! Si la mai multe!
Pai si din 300 de poze numai asa putintele ne arati si noua? Eu mai vreau!ras
carla
Postat: Monday, May 31, 2010 5:46 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Mihaela,foarte frumos,dar ursul unde-i?
Roxie
Postat: Monday, May 31, 2010 5:57 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/1/2007
Postari: 636
Locatia: Bucuresti
Oau, Mihaela, super vacanta ati avut. Cand am vazut acum pozele m-a apucat asa deodata un chef de iesit in natura...
Foarte faina casuta mobila. Ma intreb daca pe la noi se gasesc de inchiriat, si mai ales daca sunt campinguri amenajate si dotate special pentru ele. De fapt, ma tenteaza un tur al Europei in asa ceva... eh, vise... ras
marivic
Postat: Monday, May 31, 2010 6:43 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
MIHA,super excursia voastra,minunati sunteti toti 5 si o familie superba,cu totii la un loc.Frumoasa rulota.Si eu voiam sa inchiriem una asta vara dar cand ne-au spus pretul/zi m-am lasat pagubasaras E tare misto sa o ai tu a ta,....ar fi super sa ne putem permite asa ceva oricare dintre noi cele carora ne place natura si excursiile,nu?hearts
FELICITARI INCA ODATA!newclap newclap newclap computerlove
praslea_cel_voinic
Postat: Monday, May 31, 2010 7:18 PM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Mihaela computerlove hearts hohot hohot hohot eu cu GPSul m-am lamurit....mai bine GPS-ul meu intern...l-a ratacit pe barbata-meu si in Toronto, d'apai in salbaticie.... Ai dreptate in privinta peisajelor...ce e acasa, e acasa, si nici nu se compara. Noi am mers la cabana cu prieteni si...am spus ca data viitoare mai bine singuri decat sa gatesc si pentru altii...si sa mai inghit si nazuri pe deasupra...Oricum, numai din proprile experiente invata oamenii...adik noi. Va pupam si vb.computerlove computerlove hearts pupici
danab
Postat: Tuesday, June 1, 2010 8:53 AM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
praslea_cel_voinic wrote:
Noi am mers la cabana cu prieteni si...am spus ca data viitoare mai bine singuri decat sa gatesc si pentru altii...si sa mai inghit si nazuri pe deasupra...Oricum, numai din proprile experiente invata oamenii...adik noi.
Subscriu!

Mihaela, ati avut o excursie frumoasa, facand abstractie de "prieteni" (cred ca sunt aceeiasi cu care au fost si altii ras ) Chiar daca nu ati avut muntii aproape si ursul era in rezervatie, ati fost impreuna, copii s-au bucurat.
La cat mai multe si mai frumoase! iloveyou
oanamaria
Postat: Tuesday, June 1, 2010 3:38 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Superb!Ma bucur ca v-ati intors sanatosi si relaxati presupun.Eu una m-am relaxat privindu-va .newclap
Roxanel
Postat: Tuesday, August 3, 2010 3:03 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Si mie imi place la cort. Merg din nou saptamana viitoare. Sincera sa fiu desi nu dorm bine pe saltele ador iesirea in natura si dormitul sub cerul liber. Week-end-ul viitor mergem in Wales in Brecon and Beacon National Park si de abia astept.

Eu una ma echipez cu:

cort
saltele
covorase termice de pus sub saltele
ustensile de gatit
aragz de voiaj
geanta frigorifica
scaune si masa de voiaj
gratar portabil
necesarul pentru dus/toaleta

Ca si haine iau:

adidasi
treining
geaca ploaie
fes
sosete
tricouri
pulover

Mai pun in geanta: mancare, medicamente, dvd player, carti, un radio, voie buna si cam atat. Mie scena urmatoare mi se pare elocventa :-)).

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed