Caderea de calciu pe sistem nervos se poate?

Options Caderea de calciu pe sistem nervos se poate?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kokamys
Postat: Friday, September 21, 2007 7:29 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Da Miri atata aveam atunci cand mi-a luat glicemia ca mi-afacut de 2 ori a crezut ca poate sa defectat aparatul ala ,stiu ca trebuie sa fie intre 80-100 cineva mi-a recomandat sa imi fac 1 litru de apa cu zahar sa beau in fiecare zi ptr dulciuri eu numananc ca nu imi plac .la noi la tara singurele dulciuri erau turte cu zahar insa fiind copil eu nu le puneam zahar insfacam una sau doua si fugeam afara chitara Au fost vremuri grele dar imi aduc aminte cu drag craciun si parca totusi mai greu e acum.nervi alcool
Miri
Postat: Saturday, September 22, 2007 10:37 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Imi pare rau ca ai valorile glicemiei atat de scazute, credeam ca e doar o greseala de laborator...nu e bine pentru intreg organismul tau, asa ca va trebui sa gasesti o cale sa suplimentezi cantitatea de glucoza, necesara celulelor intregului corp, inclusiv pentru celula nervoasa!
Dulce
Postat: Thursday, October 16, 2008 3:33 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
[quote=Guest]Da Mariuta draga dar ce sa fac ?Dumnezeu a ingaduit sa ma inbolnavesc si uneori cred ca asta imi va fi sfarsitul. Nu gandi asa pentru ca eu am fost si mai rau ca tine acu vreo 7ani si uita ma aici;tot pe baza nervoasa am avut spasmofilie,apoi anorexie nervoasa(ma intepeneam si eu cu totul,cadeam pe strada,prin tramvaie...)nu am mers din timp la medic si cand am avut doar vreo39kg(deoarece nu mai puteam nici sa mananc)m-au pus direct pe masa de operatii si in 5ani de zile am facut 5operatii.Asa ca du-te te rog din timp la medic deoarece sanatatea e mai presus de toate.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed