Bunicii copilului

Options Bunicii copilului
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Postat: Thursday, July 31, 2008 12:21 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Maria & mami wrote:
Tu , ca mama , esti in postura de a cauta si de a gasi solutia cea mai buna pentru voi ! Pentru copila voastra ! Ideea e sa cauti variante care sa va avantajeze in situatia in care sunteti. Gradinite de copii cu program prelungit , camine - Nu ma refer la cresa ci la camin . , in Galati, doar doua ??? .

In fine , voi stiti cum e mai bine. sorry1

Oanapupici , in Roamnia e o criza a locurilor in gradinitele de stat, cozi interminabile, cu noaptea in cap, criterii care mai de care mai ciudate sau mai putin legale.
lloryy25
Postat: Thursday, July 31, 2008 12:26 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/15/2008
Postari: 119
Locatia: galati
Da asa este eu sunt in masura si deja am prefigurat un plan.Din nefericire copila tre sa stea la ei pana vineri ca de sapt viitoare si-a luat concediu sotul si pana se intoarce el la munca poate isi revin parintii mei cu programul de lucru.Ancuta mea a mai stat la ei o sapt in ianuarie cand era zapada afara si frig si-mi era mila de ea sa o scot din casa zilnic la 6 dimineata dar nu a facut asa urat.M-a tratat cu indiferenta vreo 2 zile dar apoi mi-am recapatat puiul cel iubaret pe cand acum .............Sincer nu gasesc o explicatie pentru ce se intamplaoare Ma gandesc ca este suparata pe mine si vrea sa fie rautacioasa, dar totusi sunt niste sentimente prea negativiste pentru un copil de 2 ani.Noi suntem foarte apropiate si tot timpul impartim dragalasenii,poate doar ii este dor de mibne..............Nu stiu!Este soacra-mea nebuna dar isi iubeste nepoata foarte mult si am avut multe diferente dar niciodata din cauza copilului din contra.......Nu stiu ce sa cred!
raly
Postat: Thursday, July 31, 2008 1:01 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25870
Locatia: M e d i a s
Lory,si eu am aceeasi parere ca si fetele,fugi si ada fata acasa!Sigur i va fi mai bine la cresa sau la gradinita!Multa lume are probleme financiare dar cand e vorba de afectiunea copilului cred ca exista oricand o solutie!Iti doresc mult succes in luarea deciziei celei mai bune,sa auzim vesti cat se poate de bune!
andrutza
Postat: Thursday, July 31, 2008 6:34 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
sa fiu sincera mie mie frica sai duc la bunici:pentru cai indoapa cu dulciuri
le fac toate mofturile ......soacramea iadat cola lui adi tocmai dupa ce intelesese ca nu e bun etcplans plans plans plans
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed