Buna ziua

Options Buna ziua
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreea-Alexandra
Postat: Monday, January 22, 2018 12:37 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2018
Postari: 958
Locatia: Londra
Buna fetelor. Numele meu este Andreea. Eu si sotul meu incercam de 4 ani sa facem un bebe si nu reusim.Am incercat Myo Sun acum vreau sa vad daca merge cu Profecund.Am ciclul regulat la 28 de zile nu am avut niciodata un avort si totusi nu vrea. Eu una incep sa imi cam pierd rabdarea si imi este frica sa nu innebunesc de-a binelea :) Simt ca am cam ajuns la capatul puterilor si nush ce sa mai fac. Am vazut si doctori. Toti spun ca nu e nimic in neregula cu noi. Suntem amandoi bine si sanatosi si totusi nu se intampla nimic. Alta luna aceeasi poveste dureroasa.Aveti vreun sfat pentru o femeie disperata? Sincer nush ce sa mai fac cum sa mai fac. Multumesc
Chris
Postat: Monday, January 22, 2018 1:11 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/23/2017
Postari: 626
Andreea-Alexandra wrote:
Buna fetelor. Numele meu este Andreea. Eu si sotul meu incercam de 4 ani sa facem un bebe si nu reusim.Am incercat Myo Sun acum vreau sa vad daca merge cu Profecund.Am ciclul regulat la 28 de zile nu am avut niciodata un avort si totusi nu vrea. Eu una incep sa imi cam pierd rabdarea si imi este frica sa nu innebunesc de-a binelea :) Simt ca am cam ajuns la capatul puterilor si nush ce sa mai fac. Am vazut si doctori. Toti spun ca nu e nimic in neregula cu noi. Suntem amandoi bine si sanatosi si totusi nu se intampla nimic. Alta luna aceeasi poveste dureroasa.Aveti vreun sfat pentru o femeie disperata? Sincer nush ce sa mai fac cum sa mai fac. Multumesc

Buna Andreea.

Din pacate nu as putea sa ti dau vreun sfat, insa stiu cat de fustrant este sa astepti si timpul sa treaca si bebe sa nu apara. Insa te sfatuiesc sa intri in clubul aspirantelor, sunt multe fete dragute si poti impartasi cu ele povestea ta, cu siguranta vei afla multe lucruri noi si te vor putea sfatui din experienta fiecareia dintre ele. Mult succes in indeplinirea visului! DistanceKiss

http://forum.7p.ro/clubul-aspirantelor---62.aspx?g=posts&t=18308&p=70

kali
Postat: Monday, January 22, 2018 1:58 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14306
Pentru a raspunde, foloseste add reply, te rog.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed