Buna fetelor

Options Buna fetelor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adina1200
Postat: Friday, March 20, 2020 9:04 AM

Nivel: Membru

Intrat: 3/19/2020
Postari: 11
Locatia: Ploie?ti
Sunt noua aici ?i am nevoie de sfaturile voastre, anul trecut în Mai am oprit anticoncep?ionalele ?i am încercat sa ramân însarcinata, fara succes, acum câteva zile am fost la control, mi sa gasit un mic chist pe ovarul stâng, doctorul a spus ca nu are de ce sa ma îngrijorez, mia recomandat Myo Sun Plus, l am început de 3 zile, întrebarea mea este a mai luat cineva, are afect, într-adevar este cam scump dar vreau macar sa ?tiu daca î?i face treaba, sincer sunt pu?in panicata ca nu am ramas pana acumplans.
Maria.mmh
Postat: Friday, March 20, 2020 9:06 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 10/21/2019
Postari: 433
Adina1200 wrote:
Sunt noua aici ?i am nevoie de sfaturile voastre, anul trecut în Mai am oprit anticoncep?ionalele ?i am încercat sa ramân însarcinata, fara succes, acum câteva zile am fost la control, mi sa gasit un mic chist pe ovarul stâng, doctorul a spus ca nu are de ce sa ma îngrijorez, mia recomandat Myo Sun Plus, l am început de 3 zile, întrebarea mea este a mai luat cineva, are afect, într-adevar este cam scump dar vreau macar sa ?tiu daca î?i face treaba, sincer sunt pu?in panicata ca nu am ramas pana acumplans.

Buna,
Te asteptam in grupul aspirantelor la titlul de mamica aici:
http://forum.7p.ro/cubul-aspirantelor---79.aspx?g=posts&t=19216&find=unread
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed