Botez Andrada Elena

Options Botez Andrada Elena
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Tuesday, February 3, 2009 12:05 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Doamne ce printesa frumoasa ai tu acolo, mai Miru! love love computerlove Sa creasca mare si frumoasa, sanatoasa si fericita si sa va umple sufletele de bucurii! pupici pupici coeur
Andrada, esti superba, mititico! pupici pupici computerlove Iar tortul tau imi face cu ochiul. Foarte frumos si banuiesc ca si foarte gustos! essen
Pupici si pentru Mihaita cel nazdravan. Se vede treaba ca s-a simtit foarte bine la petrecerea surioarei lui si a avut grija ca si invitatii de seama lui sa se simta la fel! cool newclap computerlove
Miru tu esti o mamica foarte frumoasa si cred ca stii asta. love love Se vede fericirea si implinirea pe chipul tau! Va doresc sa fiti cu totii sanatosi si sa va iubiti la fel de mult! computerlove pupici pupici
evita
Postat: Tuesday, February 3, 2009 12:23 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/13/2006
Postari: 882
Superbe fotografii, iar fetele...fara comentarii!Absolut minunate, ca si Mihaita de altfel.Ai un cavaler pe cinste! Sa traiasca si sa fie sanatosi!pupici
ingerash
Postat: Tuesday, February 3, 2009 12:39 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Andrada esti superbaangel angel angel coeur iar fratiorul tau se vede ca te iubestecoeur ,ce tort delicios love love love Frumoase fotografiifirstprize firstprize firstprize katy,esti super talentatafirstprize firstprize firstprize pupici Miru arati super bine!love love love coeur
leut
Postat: Tuesday, February 3, 2009 1:18 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Miruleanaaaaaaaaaaaaa, Andrada, Mihaita...totul la superlativ. Miruleana, mama, ai o fata frumoasa foc, la fel ca si Mihaita. sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii! Tare-mi place sa vad o familie cu 4 membri!yes yes yes pupici pupici pupici
TeosOf
Postat: Tuesday, February 3, 2009 5:53 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Andrada, esti minunata!angel Sa cresti mare si sa aduci numai bucurii. Ati avut o petrecere foarte frumoasa! yes computerlove
Rody
Postat: Tuesday, February 3, 2009 6:00 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Ce printesa dulcelove love love love
Cris-DL
Postat: Tuesday, February 3, 2009 6:00 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
Pupam cu drag micutza crestina... si pe mamica ei, dar si pe fratiorul ochios si grijuliu, Mihaita (a gustat tortul -normal... sa vada daca este bun !)
Miru&tati, sa va traiasca comorile, sa fiti sanatosi... minunati piticii !computerlove hearts
Andi&Mariuca
Postat: Tuesday, February 3, 2009 6:52 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
felicitari mami Miru, ai doi copilasi superbi, micuta este o minune! sa fiti sanatosi si sa cresteti mari!computerlove
Maria & Mario
Postat: Tuesday, February 3, 2009 7:19 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Andrada , esti o scumpaaa ! Dulce , numai buna de papat ! Mami, sa stii ca ai o printesa superba ! Mihaita , ochii si surioara , da ? Va pupacim si .... sa va fie de bine petrecerea ! computerlove
mommy
Postat: Tuesday, February 3, 2009 7:43 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Liz, Evita, Ingeras, Leut, Teosof, Rody, Criss, Anca, Oana, va multumim pentru cuvintele din suflet si pentru urari! Va pupam! pupici hearts coeur computerlove

Si multumirile din partea lui Mihaita:
t sgjro tcfqxyf hearts computerlove campfire
ingerash
Postat: Tuesday, February 3, 2009 7:54 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Miru wrote:
Liz, Evita, Ingeras, Leut, Teosof, Rody, Criss, Anca, Oana, va multumim pentru cuvintele din suflet si pentru urari! Va pupam! pupici hearts coeur computerlove

Si multumirile din partea lui Mihaita:
t sgjro tcfqxyf hearts computerlove campfire

ras :018: Mihaita,asa zice si Madalinahohot
Andreea&Ariana
Postat: Wednesday, February 4, 2009 10:22 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Miru,sa-ti traiasca micuta crestina!E superba....e atat de dulce computerlove computerlove !
Mihaitza,e si el un scump!
Felicitari,Miru,ai doua comori minunate,sa-ti traiasca!O mamica fericita si implinita pupici pupici pupici !
pupici pupici pupici
mommy
Postat: Wednesday, February 4, 2009 10:28 AM

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Deea, te pupam! pupici hearts coeur
elida elena
Postat: Wednesday, February 4, 2009 1:56 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 5/19/2008
Postari: 536
Locatia: dublin
Sa va traiasca micuta crestina!!!E o scumpete de fetita!!computerlove computerlove
Andreea&Ariana
Postat: Wednesday, February 4, 2009 4:18 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Miru wrote:
Deea, te pupam! pupici hearts coeur
Intoarcem pupicii inzecit...mai ales pentru micuta Andrada!pupici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed