Bine v-am gasit !

Options Bine v-am gasit !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
roxanik
Postat: Friday, December 24, 2010 8:35 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 8/11/2010
Postari: 229
Locatia: in my heart ...
Anca, bine ai venit printre noi. Doamne prin cate greutati ai trecut, sa ii fie rusine celui ce e "tata" copiilor tai, ala nu se numeste tata ci un ... nu mai spun cum ca e totusi, Ajunul Craciunul. Sa-ti traiasca copii si sa fie sanatosi, foarte frumos ca ai pereche... hearts. Sarbatori fericite!
Ancutel
Postat: Friday, December 24, 2010 8:49 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/11/2010
Postari: 66
Multumesc Roxana!!
Mai ales e greu acuma ca nici nu pot iesi cu ei pentru ca cel mic are varsat de vant si indata ea si fata!grup
mikaela
Postat: Saturday, December 25, 2010 8:15 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Bun venit tuturor! Si eu fusei noua p-aici...nu ca acum as fi vechesic
Avem bratele deschise tuturorcomputerlove
Craciun fericit!angel
Ancutel
Postat: Saturday, December 25, 2010 5:08 PM

Bine v-am gasit pe toateb!Pupici!!computerlove
ilioara
Postat: Saturday, December 25, 2010 5:49 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
Bun venit tuturor!toate am fost incepatoare,toate am facut greseli dar intr-o familie toate ti se iarta Ancutel,Anca si toate celelalte pupici pupici pupici coeur
Ancutel
Postat: Saturday, December 25, 2010 5:59 PM

:210: Da asa este!Am fost orbita de iubire....dar dintr-o prostie si stiam ca ma minte dar tot credeam ca se va schimba si uite mai am un copil!
ralu76
Postat: Monday, December 27, 2010 11:38 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
love1 Buna mamici si pitici ,va multumesc de primire ...noi am fost raciti cobza plans off ce mai sarbatori am facut cu antibiotic si ceaiuri de mia iesit pe ochi ...multumesc lui dd ca piticul e bine
:bowing: va rog sa ma scuzati nici macar nu am intrat sa va salut de sarbatori ...va urez in continuare craciun fericit si sanatate ,doresc ca nespusa bucurie a Nasterii Domnului si pasirea in Noul An sa reverse asupra familiilor voastre multa sanatate, belsug de bucurii duhovincesti si intru toate.computerlove
bun venit fetelor noi computerlove
Artemis
Postat: Monday, January 3, 2011 9:52 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Bine v-am gasit si bine ati venit celor noi ca si mine. "La multi ani!" tuturor, fie ca noul an sa va aduca doar clipe de fericire alaturi de cei dragi voua! Anca, tine fruntea sus si lupta ca vei avea si lucruri bune in viata, iar cel mai important lucru este sa nu uiti ca copiii sunt cea mai mare binecuvantare pe care o putem avea.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed