Bine ai venit pe lume, Robert! - mami Stefy

Options Bine ai venit pe lume, Robert! - mami Stefy
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Postat: Friday, October 30, 2009 9:50 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
yes yes yes Stefy, felicitaaaaari!!! yes yes yes

computerlove Recuperare rapida, mult laptic, nopti linistite si abia astept pozici cu micul print! pupici pupici pupici

coeur angel coeur Robert, bine ai venit, puiut! coeur angel coeur

angel Sa fii sanatos, fericit, iubit, norocos, cumintel, papacios si vesel! pupici pupici pupici

misha
Postat: Friday, October 30, 2009 10:17 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Bine ai venit pe lume, micutule Robert, iar tie, mami, felicitaaaaari!yes newclap newclap newclap pupici pupici pupici
TeosOf
Postat: Friday, October 30, 2009 12:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Felicitari, Stefy!yes newclap newclap Bine ai venit pe lume, micutule Robert!angel hearts Sa fii sanatos si tie mami, mult laptic si refacere rapida.computerlove computerlove
Ely
Postat: Saturday, October 31, 2009 4:06 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Robert bine ai venit sa cresti mare si sanatos.Recuperare usoara mamipupici angel hearts .
Kiki
Postat: Saturday, October 31, 2009 7:27 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Stefy, felicitari! Refacere rapida! Sa va traiasca micul print si sa fie sanatos! majoreta
Mela
Postat: Tuesday, November 3, 2009 2:49 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Stefy,asteptam vesti despre voi majoreta majoreta majoreta computerlove
Ana
Postat: Tuesday, November 3, 2009 7:40 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
dance topai
sami wrote:
Stefy,asteptam vesti despre voi majoreta majoreta majoreta computerlove
subscriu
stefy
Postat: Saturday, November 7, 2009 4:47 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/7/2009
Postari: 247
Locatia: bucuresti
multumim din suflet pt gindurile voastre bune si multumum ca ati fost alaturi de noi .pupam pe toata lumea .pupici si sa va povestim cum a fost nasterea,si sa incepem ,pai mam trezit joi dimineata pe 29 mam pregatit pt spital miam luat bagajelul sotul camera si toate cele .am ajuns la spital si acolo era dnul doctor ma chemat ma consultat mia facut si eco si mia spus ca totul este bine si ca poate sa ma mai lase ca nu imi provoaca nasterea si sa merg acasa eu eram dejaplans plans sa nu va mai spun de sot in fine am plecat acasa am mers si la ceva cumparaturi si am ajuns intrun final acasa nu a mai durat 3 ore si mau luat contractiile ,am sunat la mada si iam spus in 1o minute a fost la mine lam chemat pe sotul meu si am plecat la spital ,am ajuns acolo cu contractii di 5 in 5 minute ma consultat si mau dus in sala de nasteri ,era 17 si 30 minute .acolo au icepu durerile din ce in ce mai dese si ma rugam de ei ssami faca calmante si ei imi spuneau ca nu pot sami faca pt ca titul decurgea ca la carte pe la 9 aveam dilatatie 5 miau pus peridurala pe la 9 si 30 de minute a venit si domnul doctor sai de dumnezeu multa sanatate si la 22 fix a venit puiutul meu robert pe lume.mincalar mami de pui mic asta este povestea noastra.sunt tare fericita am doi printisori .pupam pe toata lumea dulcecampfire
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed