bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, January 22, 2018 6:38 PM
Numarul de postari: 22,537
[2.38% din toate postarile / 5.70 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Monday, January 22, 2018 4:06 PM
Am o stare de spirit buna.Vineri seara, pe neasteptate, sotul mi-a propus sa facem o iesire de 2 zile.Am fost un pic sceptica la inceput, dar nu va spun ce stare de bine mi-a dat.Am fost in Toscana:San Gimignano sau New York-ul evului mediu, Volterra , Lucca si viareggio.M-am intors cu forte noi de parca as fi lipsit o saptamana.
Vreau sa-mi laud sotul, mi-am dat seama ca dupa 19 ani de casnicie inca nu-l cunosc bine.Mia- facut cadou o poseta superba, lucrata artigianal de renumiti artizani din Siena.Nu m-as fi asteptat niciodata sa plateasca atat pe o poseta.M-a surprins extrem de placut!love

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta - 3
Postat: Monday, January 22, 2018 3:59 PM
Eu slabesc de cand ma stiu , adica ma plimb intre 62-67 kg. Nu ma intereseaza painea, ciocolata, dar ma omoara dulciurile pe care le fac eu.Nu pot sa vad o reteta si sa nu o facLol
In ultimul an, am schimbat stilul de viata a intregii familii.Se mananca cum zic eu, vad ca e ok , nu comenteaza nimeni.Am grija mare la combinatii- nu mereu, dar in mare parte, am grija sa nu am porcarii in casa care sa ne tenteze, insist pe legume di ceva fructe, am scos prajelile aproape in totalitate, am renuntat la faina alba.Sper ca pana in vara sa-mi modelez corpul asa cum doresc.Bineinteles ca trebuie sa ma reapuc de sportras

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Aparat dentar copii prin casa de asigurari
Postat: Saturday, January 20, 2018 5:35 PM
Nu pot sa te ajut in problema ta, dar la 7 ani nu este cam degraba pentru aparat dentar?

Subiect: Chamonix Mont Blanc
Postat: Friday, January 19, 2018 7:26 PM
As veni, Kali, daca as putea. Am vrut sa vin de sarbatori pentru cateva zile, dar nu era zapada

Subiect: Chamonix Mont Blanc
Postat: Friday, January 19, 2018 7:14 PM
Serios?

Subiect: Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta - 3
Postat: Friday, January 19, 2018 7:13 PM
Bine ai venit! Mai mare greseala decat sa mananci putin nu poti sa faci. Trebuie sa ai 5 mese pe zi, portii mici, combinatii corecte , un stil de viata sanatos

Subiect: Ce tehnica abordati ca sa il determinati sa lucreze suplimentar?
Postat: Friday, January 19, 2018 9:36 AM
In Italia nota 10 aproape ca nu exista, in primul trimestru nici nu poate fi vorba de asa ceva.De exemplu, la matematica, nota maxima e 8.Fiica-mea are media pana in prezent 7.80 , mai mult decat bine.Profesoara e foarte multumita de ea si mi-a spus ca matematica o mannaca pe paine, asa ca de ce sa ma stresez? In semestrul al doilea , nota maxima va fi 10, la matematica o va obtine cu siguranta,dar nu sunt la fel de sigura la alte obiecte.Aici se zice ca nota 10 nu prea este pentru eleviLol
Cat timp eu o vad sigura pe ea, vad ca studiaza, ca e serioasa chiar nu-mi fac griji.

Subiect: Dezvoltarea scolarilor
Postat: Thursday, January 18, 2018 10:50 PM
Fiica-mea are 1.71 si 60 de kg. E mai inalta ca mine la 13 ani.

Subiect: Principatul de Monaco
Postat: Thursday, January 18, 2018 4:52 PM
Parca incep sa doresc sa merg iar!

Subiect: Coasta de Azur
Postat: Thursday, January 18, 2018 4:51 PM
computerlove