bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, September 25, 2017 4:02 PM
Numarul de postari: 22,495
[2.42% din toate postarile / 5.87 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Goji Berry 500 supliment pt slabit
Postat: Sunday, September 24, 2017 9:15 AM
Slabitul nu se face cu pastiele, se face cu...vointa!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Friday, September 15, 2017 8:49 AM
Crazy

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Tuesday, September 5, 2017 8:31 AM
Buna dimineata!

Subiect: Voi cum ati redus numarul de tigari zilnic si cum ati scapat definitiv de tutun?
Postat: Saturday, August 19, 2017 10:29 PM
Andia wrote:
Eu am renuntat pur si simplu dintr-o data, nu m-am lungit cu scaderea numarului de tigari fumate pe zi.... sau cu tigara elctronica. Nu stiu nici cat de sanatos este aburul ala din tigara electronica pt plamani.

Cred ca asta e cea mai buna solutie: te hotarasti si nu mai pui tigara in gura.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Sunday, August 13, 2017 9:54 AM
shirel wrote:

Daaa Mihaela sa stii ca ai dreptate si eu mi-l imaginam de fiecare data cand bereea povestea de el.Tocmai invers oamenii greoi ,complicatii ,nemultumiti cu ceea ce au ,suparati si cu neincredere in ei si in cei din jur care poarta tragedii in ei statistic au cele mai mari sanse sa se imbolnaveasca.
Bereea dumnezeu sa-l odihneasca in pace!Ce se intampla in continuare cine va fi seful,cum a ramas parca avea datorii la voi nu?

Da, inca mai are datorii. Sotia lui vrea sa continuam activitatea, de fapt in septembrie este 1 an de cand ii conduc firma. Acum statutul meu se va modifica. Trebuie sa renegociez contractul de munca si salariul. Ce va fi, va fi!
Paba una alta sunt la Suceava, toti cu probleme de sanatate, suntem pe antibiotic si regim alimentar din cauza unei bacterii, Helicobacter pylori. Probabul sotul meu ne-a molipsit( are valoarea cea mai mare) asa ca sunt cam suparata pe el.
Mi-e mila de Ale ca in loc sa se bucure de vacanta, are gastrita si dureri de burta. Sper ca macar de data asta sotul meu sa invete lectia.

Subiect: Ingrijirea tenului la adolescenti
Postat: Tuesday, August 8, 2017 3:04 PM
Ale face cosuri pe frnte.

Postat: Tuesday, August 8, 2017 3:02 PM
kali wrote:
Eu nu mi-am dorit.
Ce sa spun... am fost la munte in we. si ne-a plouat 2 zile intregi... au fost in jur de 20 grade... Deja am uitat cum e sa-mi fie cald.

Eu aveam nevoie de un pic de racoare. Vin dupa 2 luni de caldura infernala, la Suceava era cald dar nimic de speriat

Postat: Monday, August 7, 2017 9:55 AM
Buna dimineata. La Suceava ploua...in sfarsit un puc de racoare!

Subiect: Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta - 3
Postat: Thursday, August 3, 2017 8:40 AM
Eu am 63 si e ok. Sa vad cat ma ingras in vacanta.

Postat: Saturday, July 29, 2017 12:32 PM
Si eu la o cafea la Museo BMW ...o cafea la fel de scumpa ca si BMW-ul! ??