bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Saturday, April 4, 2020 7:55 PM
Numarul de postari: 22,753
[2.23% din toate postarile / 4.78 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Friday, April 3, 2020 11:54 AM
Cris-DL wrote:
Suntem bine si noi!computerlove wee. frumos fetelecoeur

Ma bucur!Cheek Kiss

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Friday, April 3, 2020 11:54 AM
mirela74chris wrote:
Buna diminea?a!La mine totul in regula.E soare afara si e tare frumos.Ascult din balcon ciripitul pasarelelor,privesc cum întrunesc teii de la geamul meu.Ma bucur de ce am.Te îmbratisez cu drag Bereea!computerlove
Pup fetele!Zi minunata va doresc!coeur iloveyou

computerlove

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Coronavirus - raspandire si masuri luate
Postat: Friday, April 3, 2020 11:53 AM
Mirela, era diabetic, avea pana in 60 de ani!

Postat: Friday, April 3, 2020 11:07 AM
Monica, multimesc, noi suntem bineCheek Kiss

Tocmai am primit o veste proasta: a doua persoana pe care o cunosc a murit la Suceava de coronavirusCray

Postat: Friday, April 3, 2020 8:30 AM
Buna dimineata!Toata lumea este bine?hearts

Postat: Saturday, March 28, 2020 2:51 PM
Ooof, imi pare rau!

Postat: Saturday, March 28, 2020 1:21 PM
kali wrote:

Bereea, se schimbasera lucrurile, sincer! Niciunul nu mai avea curaj sa ia spaga, erai bine tratat, cu respect, era curatenie, erau eficienti... era bine atat cat poate fi de bine in Romania.

Fetele, multumesc pentru incurajari!computerlove grup Sa fiti bine!

Asta-iarna soacra-mea a cazut si si-a fracturat umarul. La urgenta s-au ocupat de ea, cand a mers la control nu s-au atins de ea pana nu i-au dat 2 milioane, apoi iar 3 milioane, apoi..." Noroc" ca s-a dus cu fiu-su care s-a prins ce vroia doctorul, eu nu ma prindeam
Deci, nu stiu ce s-a schimbat!

Postat: Saturday, March 28, 2020 8:15 AM
' Neata!

Postat: Friday, March 27, 2020 11:12 PM
Azi aproape 1000 de morti in Italia

Cat despre spitalul din Suceava, n-am avut niciodata o parere buna nici despre spitalul asa-zis " european", nici despre medicii de acolo.Niste spagari fara constiinta.
Dumnezeu sa-i ocroteasca pe suceveni!

Postat: Thursday, March 26, 2020 9:21 PM
Liliana, Cheek Kiss Tu cum esti?

Kali, sunt ingrozita de ce se intampla la Suceava! Sunt ingrozita de nesimtirea autoritatilor!
Dau telefon tatalui meu in fiecare zi cu teama!
Cum sta bunica voastra?

Mioara,cstati unde sunteti ca stati bine!

La noi se pare ca sunt in scadere atat cei care sunt contagiati cat si nr. mortilor. La noi in oras sunt 18 bolnavi, se pare ca toti metg spre bine