bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, June 24, 2019 7:09 PM
Numarul de postari: 22,698
[2.27% din toate postarile / 5.08 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Thursday, June 20, 2019 11:43 AM
Da!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Tuesday, June 18, 2019 9:03 PM
AMR 4 saptamani!Lol

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Thursday, June 13, 2019 7:21 AM
hearts

Subiect: Menstruatia - De la ce varsta?
Postat: Tuesday, May 28, 2019 8:14 PM
kali wrote:
Am dat-o pe gluma, ca nu prea am sanse de reusita cu discutiile serioase. Oricum, copilul stia; si eu stiam ca stie, dar am vrut sa fiu sigura ca-s o mama responsabila.Lol

Cam asa si pe la noi!

Subiect: Ce greutate are copilul tau?
Postat: Friday, May 17, 2019 6:07 PM
Un mare bravo pentru AliceBravoo

Subiect: Brussels
Postat: Thursday, May 16, 2019 7:36 AM
bereea wrote:
Sunt atat de impresionata ...ca am ramas fara cuvinte.

Poate ar fi mai bine ca in loc sa ma duc in tara in concediu , sa ma duc in fiecare vara tot in alt loc si sa-mi bucur ochii.

Se pare ca dupa atatia ani imi implinesc visul. Brussels , venim!yes

Subiect: AUSTRIA
Postat: Monday, May 13, 2019 3:20 PM
Am stat intr-o multime de hoteluri in Viena, dar nu-mi aduc aminte cum se numesc.
Atentie, daca mergi vara o sa ai surpriza ca nu au aer conditionat, iar la temperaturile neobisnuit de mari pentru ei din ultimul timp, era chiar nevoie.

Subiect: Beneficii angajati
Postat: Monday, May 6, 2019 6:59 PM
Lista mea e foarte scurta:
-asigurare medicala
-al13-lea salariu
-al 14-lea salariu
-5 saptamani de vacanta

Subiect: Pana la ce varsta va vedeti sa lucrati?
Postat: Friday, May 3, 2019 7:05 PM
AdrianaC wrote:

Wow ! Si eu ziceam ca aici e naspa...

Nu mai zic nimic...astia maresc mereu varsta de pensionare.

Subiect: Pana la ce varsta va vedeti sa lucrati?
Postat: Friday, May 3, 2019 7:04 PM
kali wrote:
Ma vad activa, intr-un mod sau altul, atata timp cat imi va permite sanatatea. Desigur, probabil ca-mi voi ajusta programul dupa necesitati, insa pe mine ma sperie pensia in sensul de " stat acasa ". Consider ca din momentul in care renunti la job si incetezi sa-ti stimulezi creierul prin activitati, responsabilitati si invatare, te-ai dus la vale.

Dar, sunt foaaaarte tanaraHaha, nici nu-mi sta capul la asta...

Corect, esti inca foarte tanara!Cheek Kiss

Eu nu-mi doresc sa lucrez obligata pana la acea varsta. Una e sa fac ceva ce-mi place, ce-mi doresc si alta e sa fiu obligata sa muncesc pentru altcineva. Ma rog, cine stie ce-mi rezerva viata!