bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Wednesday, November 21, 2018 8:05 AM
Numarul de postari: 22,671
[2.32% din toate postarile / 5.33 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Exista posibilitatea unei sarcini?
Postat: Tuesday, November 20, 2018 8:59 PM
Esti insarcinata cu siguranta. Testul meu de sarcina era la fel ( il am si acum). Liniuta aia care abia se vede are 14 ani acumLol

Felicitari!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Tuesday, November 13, 2018 8:12 AM
Buna dimineata...pentru cine e buna!Lol

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Dieta Rina
Postat: Wednesday, November 7, 2018 3:32 PM
Adriana, cum merge?

Subiect: Cafelutza de dupa amiaza / seara - 3
Postat: Monday, November 5, 2018 8:55 PM
Hello! Tocmai din cauza vremi de afara, am preferat un pahar de vin rosu!Lol

Postat: Sunday, November 4, 2018 8:32 AM
' Neata!

Postat: Wednesday, October 24, 2018 8:22 AM
Buna dimineata! Cine vine la cafeluta?advocat

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Thursday, October 11, 2018 6:46 PM
Hello, hello...a trecut o luna de cand suntem singure si nu ne este rau delocLol

Am luat bilete de avion pentrù Craciun, asa ca plecam in tari straine, abia astept sa vad daca imi va placea acolo!

Subiect: Ochelari sau lentile de contact?
Postat: Saturday, October 6, 2018 7:50 AM
marivic wrote:
Din 27 Iunie,mi-am pus si eu lentile progresive.....m-am acomodat repede si-mi plac foarte mult.....yes

Mioara, zici ca e ok cu lentile progresive? Trebuie sa-mi fac si eu neaparat, dar am citit atatea " povesti" despre persoane care nu le suporta, ca parca ma tem....

Subiect: Dieta Rina
Postat: Wednesday, October 3, 2018 2:20 PM
Felicitari! Tin pumnii in continuare.newclap

Subiect: Hai sa aberam putin!
Postat: Sunday, September 30, 2018 12:53 PM
marivic wrote:
Nu am posibilitatea acum sa imi iau si eu bilet...si nici nu stiu daca il pot insoti.Cray
Eu pe pagina unde sunteti voi....nu am scris...dar eu am ramas fara job.....E tare naspa....Dar asta e.....Cu Dumnezeu inainteangel

Stiu, Mioara, ca ai ramas fara munca si imi pare rau.Ai sa vezi ca se va rezolva si aceasta situatie??