bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Tuesday, February 28, 2017 11:34 AM
Numarul de postari: 22,405
[2.45% din toate postarile / 6.18 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Despre inot
Postat: Monday, February 27, 2017 4:44 PM
Niciodata nu e prea tarziu!Succes!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Sunday, February 26, 2017 4:20 PM
Pur si simplu duoa ce ii introduce embrionul, nu se prinde. Eu sper sa se intample o minune, sa ramana insarcinata pur si simplu, n-am vazut o persoana care sa sufere atat de mult ca nu are copii.

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Sunday, February 26, 2017 7:07 AM
Monica, au incercat pentru a treia sau a patra oara sa faca insamantare artificiala si nu a mers nici de data aceasta. Cumnata mea e cu moralul la pamant. Imi este asa de mila de ei!

Postat: Saturday, February 25, 2017 12:00 PM
ingerash wrote:
Furtuna Doris a facut ravagii...bine ca a trecut! A fost greu ieri uff

Bine ca sunteti binehearts

Eu sunt extrem de trista pentru cumnata si fratele meu!

Subiect: Se poate slabi rapid sau e mit?
Postat: Thursday, February 23, 2017 4:53 PM
Da,se poate cu eforturi foarte mari. Dar le vei pune inapoi.

Subiect: Cartea mea de bucate - Bereea
Postat: Tuesday, February 21, 2017 9:24 AM
Eileen wrote:
Superbe ca de obiceiBravoo Love Love

computerlove

Subiect: Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta - 3
Postat: Tuesday, February 21, 2017 9:24 AM
Ei, Mioara, cand iti spunram ca glanda eate mereu o scusa nu m-ai crezut. Continua asa!

Eu am pierdut 5 kg si...m-am blocat. Cum vreau sa mai slabesc inca 6-7 kg trebuie sa fac ceva!

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Tuesday, February 21, 2017 9:22 AM
Buna dimineatacomputerlove

Subiect: Cancerul
Postat: Tuesday, February 21, 2017 9:21 AM
Ginutza, imi pare rau pentru mama ta, ii doresc sa treaca cu bine peste aceasta incercare.Din pacate? Sousourel nu mai intra pe forum de mai bine de un an, deci cu siguranta nu va raspunde.

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Sunday, February 19, 2017 12:08 PM
Buna dimineata!