bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Sunday, September 23, 2018 3:25 PM
Numarul de postari: 22,651
[2.33% din toate postarile / 5.40 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Cu bebelusii in calatorii
Postat: Sunday, September 23, 2018 9:38 AM
Am fost in Dublin, dar am avut cazarea asigurata, deci nu-ti pot recomanda nimic

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Saturday, September 22, 2018 9:23 AM
Buna dimineata. Pentru prima data la spalat masina, ce sa fac daca am ramas fara barbatLol

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Friday, September 21, 2018 9:05 AM
Buna dimineata!dance

Subiect: Tocurile de la ce varsta?
Postat: Wednesday, September 19, 2018 2:38 PM
kali wrote:
Lol

Eu nu stiu cand o voi vedea pe a mea cu tocuri... e fffff. casual.

Si a mea, numai blugi si tricouri, dar m-a innebunit cu pantafii astai si cum nu i-a mai crescut piciorul de vreo 3 ani (deja e 41) i-am luat.

Subiect: Sanatatea
Postat: Tuesday, September 18, 2018 4:02 PM
Anul trecut ne-am confruntat cu dureri de burta foarte dese.Medicul a spus ca sunt pe fond nervos.In vacanta a fost ok, acum a reinceput.Nu stiu cum sa reactionez!

Subiect: Care este varsta potrivita pentru a lucra la sala de fitness,doar intretinere?
Postat: Tuesday, September 18, 2018 4:00 PM
Cred ca de anul acesta vom merge amandoua la sala.Avem nevoie!Lol

Subiect: Adolescentii si banii
Postat: Tuesday, September 18, 2018 3:58 PM
Fiica-mea primeste 50 de euro pe luna pentru autobuz si ceva la ora 10.00. Plus ca ii mai scap eu cate ceva aproape zilnic.

Subiect: Metode de chiul - actuale si trecute
Postat: Tuesday, September 18, 2018 3:57 PM
S e pare ca fiica-mea nu are nici o sansa sa chiuleasca fara ca eu sa stiu. Traiasca catalogul electronic!Lol

Subiect: Tocurile de la ce varsta?
Postat: Tuesday, September 18, 2018 3:39 PM
Si a venit si timpul primilor pantofi cu toc: arata ca un cocostarc:001014:

Subiect: Dieta Rina
Postat: Tuesday, September 18, 2018 1:18 PM
Adriana, cum merge dieta?