bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Thursday, April 19, 2018 12:19 PM
Numarul de postari: 22,567
[2.36% din toate postarile / 5.59 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Idei de cadouri pentru femei
Postat: Monday, April 16, 2018 6:42 PM
O poseta de calitate!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Mergem la pediatru!
Postat: Monday, March 26, 2018 10:25 AM
Pribabil ii ies dintii!
38, 2 e stare febrila, nu febra, nu este nimic preocopant

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Ma enerveaza - 10
Postat: Saturday, March 24, 2018 7:45 AM
In aceste cazuri se plateste pretul de la raft. Problema lor daca gresesc.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Saturday, March 24, 2018 7:39 AM
Frig si la noi, se pare ca de saptamana viitoare se incalzeste. Foarte intarziat timpul.

Postat: Thursday, March 8, 2018 4:25 PM
Pai cam trebuie sa-ti educi socrii si prietenii , spunele ca pur si simplu nu e treaba lor.

Postat: Thursday, March 1, 2018 9:27 AM
Sunt nervoasa si suparata! Azi este faza regionala a olimpiadei de matematica, iar primarul a inchis scolile pe motiva ca vor fi ploi abondante.Pierde o mare sansa sa ajunga la nationale! Nu-i corect!!!!

Subiect: copil care refuza mâncarea
Postat: Thursday, March 1, 2018 9:25 AM
Pizza este considerata fast food , nu este potrivita pentru un copil atat de mic. Incearca sa-i aranjezi mancarea cat mai atractiv si sa ii prezinti procesul mancarii ca pe o joaca (desi nu-i ok).Cel putin eu asa am facut...e o perioda care va trece.
Daca se dezvolta normal cred ca nu are de ce sa-ti faci griji.Eu nu sunt de acord cu vitaminile pentru pofta de mancare, e motivul pentru care multi au probleme cu greutatea mai tarziu.

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Monday, February 26, 2018 11:24 AM
Ma simt fericita: ninge!:001009: :001009:

Subiect: Etapele inscrierii la liceu
Postat: Monday, February 19, 2018 2:10 PM
Multumim!hearts

Subiect: Etapele inscrierii la liceu
Postat: Monday, February 19, 2018 10:24 AM
A fost acceptata la liceul stiintific, sectiunea matematica yes