bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, April 24, 2017 12:51 AM
Numarul de postari: 22,438
[2.44% din toate postarile / 6.10 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Ce filme ati mai vazut - recomandari
Postat: Thursday, April 20, 2017 1:26 PM
kali wrote:
In ultima perioada sunt atat de obosita, incat fac din orice film un serial!Lol

Cam asa si eu. Acum am fost la frate-meu si l-am vazut, altfel cine are timp de filme?

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Roma - cetatea eterna
Postat: Thursday, April 20, 2017 1:25 PM
Si mie mi-e dor de o plimbare in Roma...noroc ca vin socrii si vom merge.

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Unde mergem in vara asta ?
Postat: Thursday, April 20, 2017 1:16 PM
Noi in Croazia , la Rovigno, apoi mai vedem, sper in Belgia , Olanda si , nelipsita Romanie.
Am ajuns la un compromis: anul acesta decide el,la anul e randul meuLol

Subiect: Produse cosmetice pentru masini
Postat: Wednesday, April 19, 2017 9:10 PM
Ce produse cosmetice folositi pentru intretinerea masinii?

Subiect: Ce filme ati mai vazut - recomandari
Postat: Wednesday, April 19, 2017 9:08 PM
De curand am vazut Miss Sloane. Mi-a placut! Mult!

Subiect: Unde mergem in vara asta ?
Postat: Wednesday, April 19, 2017 9:06 PM
Buna intrebare! Unde mergem in vara aceasta? Pana acum ne-am razgandit de doua ori!NuImiPasa

Postat: Wednesday, April 19, 2017 4:57 PM
Cand veniti la Roma, trebuie sa luati micul dejun la Bar Mizzica...asa ceva nu se poate pierde!

Subiect: Vreau sa slabesc! - 3
Postat: Wednesday, April 19, 2017 1:34 PM
Eu de Paste chiar am mancat cumpatat, problema e ca inainte am mancat ca....muuuu!
Vreau si eu o minune: sa ma trezesc dimineata cu 5 kg mai putinLol

Postat: Wednesday, April 19, 2017 1:31 PM
Din cate vad eu este situat in La Repubblica, langa Teatrul de Opera. Pe acolo a avut cazare si Kali, e o zona buna si poti ajunge pe jos la cele mai multe dintre obiectivele turistice importante.

Postat: Tuesday, April 18, 2017 9:50 AM
In ce zona a Romei: centru sau la periferie?