bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Sunday, July 15, 2018 6:44 PM
Numarul de postari: 22,607
[2.35% din toate postarile / 5.48 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Poza saptamanii 09.07 - 15.07.2018
Postat: Sunday, July 15, 2018 2:37 PM
Superba fotografie, Shirel!hearts

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Sunday, July 15, 2018 9:33 AM
Si eu cu cafeaua langa mine!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Postat: Thursday, July 12, 2018 12:45 PM
Cheek Kiss

Postat: Thursday, July 12, 2018 7:36 AM
Buna dimineata! Cine ofera cafeaua?

Subiect: Micsorarea stomacului
Postat: Wednesday, July 11, 2018 8:24 PM
Trebuie sa te limitezi la 1200 calorii pe zi si vei slabi spectaculos.
Urmaresc si eu emisiunea de care zicea Kali si acesta este nr. de calorii pe care trebuie sa-l consume. Daca nu respecta indicatiile nu slabesc nici macar cu aceasta operatie

Subiect: Ora de culcare - Invatamantul primar
Postat: Tuesday, July 10, 2018 7:45 PM
Adica merge la somn la 12 noaptea?NuImiPasa

Subiect: Micsorarea stomacului
Postat: Sunday, July 8, 2018 2:43 PM
Eu nu cred ca o asrfel de operatie este solutia, ci un stil de viata sanatos, multa atentie la combinatie si un pic de vointa.

Subiect: Copilul meu a dat anul acesta Evaluarea Nationala
Postat: Sunday, July 8, 2018 2:42 PM
floare3 Mioara,

Subiect: Copilul meu a dat anul acesta Evaluarea Nationala
Postat: Sunday, July 8, 2018 2:41 PM
AdrianaC wrote:
Felicitari Ale ! Felicitari Bereea !!! Pare mult mai complicat examenul decat in Romania. Asta a fost cam cum ar fi la noi Evaluarea Nationala din clasa a 8-a pentru intrare la liceu?

Da.

Subiect: Cand ati ales numele copilului
Postat: Sunday, July 8, 2018 9:41 AM
In momentul cand am stiut ca sunt insarcinata , am fost convinsa ca voi avea o fetita si o va chema Alessandra.Sotul a venit cu alte variante , dar nu a avut nici o sansa.