Bebelus care plange mult si nu doarme

Options Bebelus care plange mult si nu doarme
Subiectul anterior · Subiectul urmator
victoria maximus
Postat: Friday, March 28, 2014 9:10 AM

Nivel: Membru

Intrat: 3/20/2014
Postari: 7
Locatia: londra
aurishta wrote:
Ce intelegi prin "vomita"? Scoate tot ce a mancat sau doar putin?

Catedata vomita tot ce a mâncat dar in reprize timp de o ora 2 asta numai ziua noaptea nu vomita presupun poate e de la leganat multumesc
Free4reverse
Postat: Wednesday, February 11, 2015 11:18 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/11/2015
Postari: 1
Locatia: Rugeley,UK
Salut... Si eu am aceea?i problema cu bebelusul meu de 5 saptamani si sunt tot in Anglia... Tu ai gasit o solu?ie ca poate ma ajuti si pe mine ?
victoria maximus wrote:
Buna bebelusul meu are 8 saptamani nu doarme bine adica zi si noapte doarme 5 -10 minute se trezeste în plâns plânge foarte mult colici sunt sigura ca ia trecut pt ca e diferit plânsul în orice ora din zi ?i din noapte plânge a mai trecut cineva prin a?a ceva ar putea avea ceva si eu sa nu imi dau seama e primul copil nu stiu ce sa fac nu stiu cat mai rezist sa il vad ca se chinuie el vrea sa doarma ceva nu il lasa va rog mult ajutati-ma
aurishta
Postat: Thursday, February 12, 2015 11:12 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5513
Locatia: Bucuresti
Ai eliminat orice posibila cauza exterioara, cum ar fi imbracatul prea gros/prea subtire/incomod.... poate temperatura din camera sau prea multe stimulente nervoase in timpul zilei? La colici ajuta, in afara de picaturile pentru sugari sau ceai, contactul direct, "piele pe piele"!
dana_h
Postat: Thursday, February 12, 2015 11:31 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/14/2014
Postari: 1737
Locatia: craiova
Eu zic,ca sunt colici.de pe la 4-5 sapt incep mai intens.ia un sistem de purtare(wrap) si piele pe piele sa il folosesti.la D.functiona feonul.uneori si acum cand e foarte agitata adoarme cu el.prea multe nu poti face.
aurishta
Postat: Thursday, February 12, 2015 1:10 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5513
Locatia: Bucuresti
dana_h wrote:
Eu zic,ca sunt colici.de pe la 4-5 sapt incep mai intens.ia un sistem de purtare(wrap) si piele pe piele sa il folosesti.
Da, foarte bun wrap-ul!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed