bebe 2

Options bebe 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
yulyana82n
Postat: Saturday, March 17, 2007 7:17 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/2/2007
Postari: 149
Locatia: SLOBOZIA
Ema multumesc ca te gandesti la mine!Nu ma simt asa rau..adica nu mai dau la rate, dar ai starea aia specifica cred, de iti vin toate in gat si ai dormi asa pe tine(cand nu trebuie).Noroc ca seara cand ma ia somnul si nu ma mai pot controla ma trimite la nani si sta el cu baiatul. Nu se intampla sa cad asa des dar e bine ca am de ales. Miha tu ce mai faci cu burtica?Ai reusit sa faci eco?Am zis sa mai stau o saptamana...daca nu sunt stresata de doi prea mult(adica sa nu fie doi). Nu vreau sa fiu inteleasa gresit ca nu imi doresc ..poate sa fie si 8 cum am visat eu hohot , dar nu stiu cum m-as descurca cu 3 copii. Dar mai vedem ce va mai fi
(hai ca v-am scris un roman, sper ca nu v-am plictisist.As scrie eu si mai mult dar totusi...)
mihaela75
Postat: Saturday, March 17, 2007 2:58 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Nu ne-ai plictisitpupici Tre sa-mi fac si eu avant sa ma duc la dr.scratch Cu Diana am aparut la dr. in luna a 9-a de mi-a zis ca-s inconstienta si lipsita de respundere si inca ceva ,nu mai stiu ce sic Saptamana viitoare sun pt programare.Sunt f. curioasa cate sapt. are si daca are ochi albastriras
aidaalex
Postat: Saturday, March 17, 2007 5:23 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Acum am vazut si eu ca avem gravidutze .Felicitari Dya, Miha , Yulyana , sa aveti sarcini usoare si sa va dea Dumnezeu ce va doriti ! Ma bucur mult pentru voi.pupici flower flower flower
Cris-DL
Postat: Saturday, March 17, 2007 8:28 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
mihaela75 wrote:
Sunt f. curioasa cate sapt. are si daca are ochi albastriras

hohot hohot Asta ma framanta si pe mine, dar si sexul alcool ... sa fie asa cum iti doresti hainoroc
crista
Postat: Sunday, March 18, 2007 1:09 AM

Intrat: 1/27/2007
Postari: 1849
mihaela75 wrote:
Nu ne-ai plictisitpupici Tre sa-mi fac si eu avant sa ma duc la dr.scratch Cu Diana am aparut la dr. in luna a 9-a de mi-a zis ca-s inconstienta si lipsita de respundere si inca ceva ,nu mai stiu ce sic Saptamana viitoare sun pt programare.Sunt f. curioasa cate sapt. are si daca are ochi albastriras

ras ...Miha, sper si eu sa fie ce iti dorestibounce ...si apropo, dupa 2 printese, nu ar trebui sa urmeze si un print ras
Ce zici, ce ti-ar placea sa fie, cred ca e binevenit indiferent de sex, dar...daca ar fi sa alegi?
pupici
dya
Postat: Sunday, March 18, 2007 7:29 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
aidaalex wrote:
Acum am vazut si eu ca avem gravidutze .Felicitari Dya, Miha , Yulyana , sa aveti sarcini usoare si sa va dea Dumnezeu ce va doriti ! Ma bucur mult pentru voi.pupici flower flower flower

Iti multumesc.pupici pupici pupici
mihaela75
Postat: Sunday, March 18, 2007 9:58 PM

Crista, as alege printul pt echilibrul familiei dar seara inainte de culcare m-as ruga la D-zeu " Hai ,Doamne, acum pe bune ca glumeam , da-mi tot printesa"ras Poate mi se trage din copilaria petrecuta de una singura cu 4 frati ...macar acum sa vad in jurul meu fetemami de fetita
yulyana82n
Postat: Tuesday, March 27, 2007 8:34 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/2/2007
Postari: 149
Locatia: SLOBOZIA
Fetele am fost la eco...am 5 saptamani si 3 zile.Am un singur bb boy saumami de fetita (acum ce o fi sa fie sanatos/sanatoasa)...m-a linistit putin.Poate voi ajunge in Bucuresti mai tarziu pentru un eco 3D...sa aflu si ce e atunci . Cine e din Buc. stie un nr. de tel. sau o adresa la un spital-cabinet unde se fcae asa ceva? Ca sa pot face si eu o programare...adevaru ca va trebui peste cateva luni.
Am nceput sa dau mai des la rate si nu stiu ce sa mai mananc.
Gravidutele ce mai fac ?Voi cum va simtiti?Tot asa rau?
Ema
Postat: Tuesday, March 27, 2007 10:01 AM

Iuliana, felicitari pentru mami de fetita sau boy !
Sarcina usoara in continuare!

Dya, Mihaela ce mai faceti?

flowers flowers flowers
mihaela75
Postat: Thursday, May 3, 2007 6:04 PM

Mai dau pe aici cu vesti...vroiam doar sa anunt ca pasarel a inceput sa dea din aripi, mai ales seara ,se scutura nu stiu ce face ,poate vrea sa zica "sunt aici".Saptamana viitoare meg la eco sa-l dau in vileag daca e pasarel sau pasaricaboy mami de fetita
Ema
Postat: Thursday, May 3, 2007 6:30 PM

Mihaela, ma bucur sa stiu ca sinteti bine! flowers flowers

Asteptam vesti de la ecografieflowers flowers
Cristy
Postat: Thursday, May 3, 2007 6:33 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
dance dance dance

Fie ce o fii, doar sa fie sanatos....

flowers flowers flowers
Kiki
Postat: Thursday, May 3, 2007 7:28 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Cristy wrote:
dance dance dance

Fie ce o fii, doar sa fie sanatos....

flowers flowers flowers

Subscriu! sa fie sanatos e cel mai important lucru! S-auzim de bine! flowers
Miri
Postat: Thursday, May 3, 2007 10:00 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Felicitari tuturor burticutzelor!pupici pupici pupici Asteptam numai vesti bune, pe la topicul asta!angel
Rody
Postat: Thursday, May 3, 2007 10:13 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Miri wrote:
Felicitari tuturor burticutzelor!pupici pupici pupici Asteptam numai vesti bune, pe la topicul asta!angel

daaaaa...sper ca voi ajunge si eu pe aici cat de curand.Sperbounce bounce
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed