bebe 2

Options bebe 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela75
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:34 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Pentru ca nu prea avem burticoase pe forum, ce m-am gandit, hai sa dau o mana de ajutor comunitatii si sa trec la produsras Ati cazut deja de pe scaun?F. bine ca si eu am cazut cand mi-am vazut testulsic Insa angoasele si disperarea s-au transformat intr-o euforie ciudata, rad ca proasta-n targ si zambesc la pereti .O fi de la hormonioare Deci luni merem la doctorel sa ascultam polologhia cum ca nu e bine de avut bebe la 11 luni de la cezarianadisputa Sa va mai zic ca Kaze danseaza prin casa ...?bataus
ira_tgr
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:38 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
mihaela75 wrote:
Pentru ca nu prea avem burticoase pe forum, ce m-am gandit, hai sa dau o mana de ajutor comunitatii si sa trec la produsras Ati cazut deja de pe scaun?F. bine ca si eu am cazut cand mi-am vazut testulsic Insa angoasele si disperarea s-au transformat intr-o euforie ciudata, rad ca proasta-n targ si zambesc la pereti .O fi de la hormonioare Deci luni merem la doctorel sa ascultam polologhia cum ca nu e bine de avut bebe la 11 luni de la cezarianadisputa Sa va mai zic ca Kaze danseaza prin casa ...?bataus

am inteles bine? esti gravida din nou? dance dance dance dance
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:39 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
aaaaaa....oooooo.....nu am cuvinte!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mihaela.... Mihaela????? banuiesc ca nu glumesti, nu??????scratch

am ramas cateva minute cu gura cascata si cu ochii mari in ce ai scris... am citit de vreo 5 ori mesajul tau si nu imi cred ochii ce vad... esti gravidutza????
eu iti zic felicitari si sa ai bebe sanatos! lasa mami ca s-au mai vazut sarcini si la 6 luni de la cezariana si totul a fost bine!!!!yes yes yes

sa iti mai zic ca de cateva zile imi umbla si mie un hormonel in creier sa mai fac inca un ploduletz??? si barbatu-meu fuge cand ma vede prin casa?hohot hohot hohot
uite ce fata "desteapta" hainoroc sunt: exact de frica mea (adica mi-e frica mie de mine ras ) m-am dus la dr zi si i-am zis sa imi puna sterilet!!! ca sa nu pot "produce" decat cu acordul lui si... mai greu decat cu intreruperea contraceptivelor orale!alcool pe care o puteam face oricand!

mami sa ne tii la curent si sa ne zici maine te rog ce ai facut la dr!pupici
mihaela75
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:40 PM

heheee,ai auzit bineras Va tin la curent, poate mai trag si alte burticoase dupa mineangel
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:42 PM

mai mama m-ai lasat cu gura cascata!!! vreau sa iti zic ca nici acum nu imi revin!

FELICITARI MIHA SI KAZE!!!yes yes yes

Daria, iubita mica, in cateva luni iti vei invata fratiorul sau surioara sa mearga...bravo
ira_tgr
Postat: Sunday, February 25, 2007 2:59 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
hainoroc hainoroc hainoroc

ce super este mihaela....

felicitarile noastre, sa aveti parte de un bebelus sanatos, caci restul se rezolva....

noi cu capsu' va pupam dulce si va dorim bafta la medic maine firstprize firstprize firstprize firstprize
Cristy
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:00 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel

Mihaela, FELICITARI !!!!!!! yes yes yes yes yes

Sper ca totul sa fie bine..... acum inteleg eu starile tale de depresie din ultima vreme......

Iti userz mult success si sa ne tii la curent cu ce a zis doctorul....

pupici pupici pupici pupici pupici pupici

flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers
TatyKS
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:42 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Mihaaaa si eu am ramas cu gura cascata ...ce sa mai super curaj ai pupici Felicitari la amandoi, sanatate multa, sa va iubiti in continuare si sa va cresteti minunile sanatosiyes dance pupici pupici pupici pupici
Bafta maine la Dr si asteptam vesti bunepupici
mihaela75
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:43 PM

daca va trece prin cap: "Io-te si asta e masina de facut copkii ", sa stiti ca am antene parabolice si aud totras si mai am si-un ochi in ceafa cu care vad peste mari si taricyclops

Eu stiam ca o schimbare radicala o sa intervina in viata mea , de asta am si schimbat avatarul, dar nu mi-am imaginat ca o sa fie cu ochiscratch Vroiam sa pun tiker cu zilele pana la vacanta...se pare ca tre sa pun cu altcevasic
Ema
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:45 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Felicitari Mihaela!

Sarcina usoara si bebe sanatos!flowers flowers
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:49 PM

mihaela75 wrote:
daca va trece prin cap: "Io-te si asta e masina de facut copkii ", sa stiti ca am antene parabolice si aud totras si mai am si-un ochi in ceafa cu care vad peste mari si taricyclops

Eu stiam ca o schimbare radicala o sa intervina in viata mea , de asta am si schimbat avatarul, dar nu mi-am imaginat ca o sa fie cu ochiscratch Vroiam sa pun tiker cu zilele pana la vacanta...se pare ca tre sa pun cu altcevasic

Miha
, nimeni nu gandeste asa! ba chiar te consideram f curajoasa! sa dea Domnul sa fie totul bine!pupici
mihaela75
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:55 PM

Stiu, am glumit sa mai destind atmosferasic Fetelor, oare mi se trage de la fenshui?hohot
Taty, nu e curaj,ca nu a fost programatplans A venit asa ...si ce sa fac ,sa-l omor?las' asa ca-i bunoare
Cristy
Postat: Sunday, February 25, 2007 3:57 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
mihaela75 wrote:

Sa-ti spun ca as fi vrut 5 copii???????

Dar Haim mi-a spun fata stai cuminte ca eu nu tii cresc.....sic sic sic

Inca o data multa fericire..... si o urare in ebraica Mazal Tov !!!!!pupici pupici

flowers flowers flowers flowers
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, February 25, 2007 4:03 PM

Miha, chiar daca o sa zici ca sunt tembela tre' sa te intreb asta: ti-a intarziat si banuiesc ca ai si un test pozitiv, nu? ca ma gandesc ca altfel nu spuneai ca esti gravi, nuh?scratch
TatyKS
Postat: Sunday, February 25, 2007 4:15 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
mihaela75 wrote:
Stiu, am glumit sa mai destind atmosferasic Fetelor, oare mi se trage de la fenshui?hohot
Taty, nu e curaj,ca nu a fost programatplans A venit asa ...si ce sa fac ,sa-l omor?las' asa ca-i bunoare

Asta asa e Miha si te felicit inca odata pentru astapupici angel pupici Sa fiti si tu si bebe sanatosi si abia va asteptam... ca de mult nu am mai avut o gravidutta printre noi, si mai ales una asa de draga nouapupici pupici angel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed