bebe 2

Options bebe 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Postat: Friday, May 11, 2007 10:59 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Miha, ma bucur pentru voi! Ii inteleg fericirea lui Kaze! sic Tot asa a facut si Luci cand a auzit ca are baiat! Sa fie sanatos!

mihaela75
Postat: Friday, May 11, 2007 1:30 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
multumesc de urari pupici pupici O sa am nevoie de sfaturile voastre ca eu nu stiu cum e cu baietii...mai vine Sosurel cu ispravile lui Victor la demontat toate alea si ma baga la ganduri...o sa-mi cumpar aparat de suduraangry
georgy_adinutza
Postat: Friday, May 11, 2007 1:45 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
Miha .....bravo bravo bravo asta da veste !!! Sa vezi ce print va fi , ca de o sa aiba 2 surori care sa il rasfete .....pupici pupici pupici
Mela
Postat: Friday, May 11, 2007 3:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
felicitari pentru junior,o sa fie rasfatatul familieidance
Miri
Postat: Friday, May 11, 2007 10:13 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Miha, felicitari pentru baietel!
Sarcina usora si te asteptam cu vesti!Sa nu ne uiti!sic
sousourel
Postat: Friday, May 11, 2007 10:21 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
mihaela75 wrote:
multumesc de urari pupici pupici O sa am nevoie de sfaturile voastre ca eu nu stiu cum e cu baietii...mai vine Sosurel cu ispravile lui Victor la demontat toate alea si ma baga la ganduri...o sa-mi cumpar aparat de suduraangry

Hey, felicitari pentru pasarel, avusi intuitia dinainteras Cat despre demontat....hai sa-ti spun si un secretbounce ...am primit si noi o masinuta din Canada...si inca rezista cu succesdance (singura de altfel).
crista
Postat: Saturday, May 12, 2007 2:07 AM

Intrat: 1/27/2007
Postari: 1849
Miha si de la noi multe felicitari flowers ma gandeam eu ca o sa fie pasarel!
Sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina usoara in continuare pupici
Andi&Mariuca
Postat: Saturday, May 12, 2007 7:06 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
Mihaela, ce mult ma bucur pt tine!!! pupici
aproape ca imi vine sa plang! mi-am adus aminte ce emotii am trait eu cand mi s-a spus ca e baietel (eu asta imi doream)! Bravo!!!!! sa fie sanatos si sa ai o sarcina usoara! cat despre cum e cu baitetii, las' pe noi!ras
misha
Postat: Saturday, May 12, 2007 7:15 AM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Felicitari Mihaela si Kaze pentru pasarel! Vezi mai Mihaela, intuitia de mama...pupici Apropo, dar pe pasarel cum il va chema?
mihaela75
Postat: Saturday, May 12, 2007 3:02 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Stiti de ce rad eu uneori ...acum cativa ani nici prin vis nu mi-a trecut ca o sa ajung sa am 3 copii,eram cu totul altfel,mai ce schimbator e omulscratch Ai mei ma cunosc asa cum eram si cumnatele rad de mine ( dar nu cu rautate) "Fata, da' pana la zece mai ai oleaca , hai ca facem galerie".Oricum am facut noi consiliu de familie si am hotarat sa ne oprim,gata,mi-am incheiat misiunea de reproducator pe lumea astaras Pasarel a venit asa din senin fara sa ma intrebe dar simt ca mi-a implinit viata si de-acum...stiti cum se zice " pot sa mor linistita" (Doamne fereste!angel).Si mai ales ma bucur cand il vad pe Kaze fericit ca de fapt lui ii datorez multe inclusiv fericirea mea.Hmm,ma lungesc cam mult oare Se pare ca si Daria are grija de mami ca a inceput sa doarma toata noaptea fara trezirewhat , ce zice ea saraca, s-o las pe mami sa mai adune energie ca o sa-i trebuiascaalcool Abia astept sa ajung sa va urez si eu voua felicitari pt bebe2 yes yes

Pe pasarel il va chema Erik in mintea mea pana una alta ,mai incolo vedem cum tratam cu tatibox2
Lilly of the valley
Postat: Saturday, May 12, 2007 8:00 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Sa-ti traiasca micul print! Stii nu toti baietii sunt obraznicuti. Andrei al meu a fost painea lui Dumnezeu cat a fost bebe: dormea toaata noaptea, nu l-am leganat niciodata pe picioare ca sa-l linistesc, papa tot si de iesitul dintilor habar nu am avut decat ca facea diaree ... Asa ca poate ai si tu fericirea asta! Sarcina in continoare, burticoaso!pupici
Miri
Postat: Saturday, May 12, 2007 10:00 PM

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Mihaela, sarcina usoara si nopti linistie!O sa ai nevoie de energie, nu gluma!pupici
Alina
Postat: Sunday, May 13, 2007 1:16 PM

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Mihaela, numai bine iti doresc, sanatate maxima, putere multa si un baiat de nota 10.
Cristy
Postat: Monday, May 14, 2007 6:19 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Felicitari pentru baietel Mihaela....

Multa fericira va urez !!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed