Basescu - suspendat

Options Basescu - suspendat
Subiectul anterior · Subiectul urmator
vali horhoianu
Postat: Friday, August 10, 2012 1:46 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/26/2010
Postari: 1902
Locatia: Pitesti
Revin si subliniez: cei 7.4 au votat atit anti. In rest am scris si eu si alte fete ca vom vedea la toamna ce ni se ofera si vom decide. Daca nici dreptul de a merge la vot si libera exprimare ni se contesta atunci cu ce mai raminem? E nevoie de argumente logice nu de "bolovani"banghead
mikaela
Postat: Friday, August 10, 2012 1:47 PM

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Grea politica asta...mai grea decat matematica! alcool
Eu ma duc, ca am treaba!! topai
LilianaD
Postat: Friday, August 10, 2012 2:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5016
Locatia: Germania
Uffff banghead banghead .....unii au atata scoaaala si se exprima asa de alambicat, ca eu, abia-abia reusesc sa urmaresc firul mesajului... pale banghead (dar v-am mai zis eu, ca-s mai inceata la minte)
Si urat, urat din partea fetelor alora ca au votat in chiloti, foarte bine face procuratura ca le ancheteaza. Dupa parerea mea ar trebui sa extinda cercetarile chiar si asupra celor care au votat in bermude, ca doar tot pe banii nostri cerceteaza,nu? macar sa faca treaba ca lumea...
Acuma... ca mai apare cate-o erata de la CC, care defapt nu-i asumata de nimeni, nu-i semnata de nimeni{ am inteles ca judecatorii-s in concediu}, ....si care mai schimba si sensul primei hotarari, ce mai conteaza...astea-s mizilicuri, procurorii au treburi serioase...si nici noua nu trebuie sa ne dea peste cap "scara de valori", nu? thumleft

LE: persoanele care iau totul ca pe un afront personal, ar fi bine sa nu mai intre aici, nu sa ceara inchiderea topicului, ca suna asa cumva....
vali horhoianu
Postat: Friday, August 10, 2012 2:05 PM

Intrat: 1/26/2010
Postari: 1902
Locatia: Pitesti
Liliana suna a democratie, NU? In rest sunt de acord cu tine!newclap
mikaela
Postat: Friday, August 10, 2012 2:06 PM

Ce chiloti? Ce bermude? Unde, care, cum, ce-am ratat? hohot Uite Lili, cum ma aduci tu inapoi computerlove hohot Ma duc sa caut, m-ai facut curioasa, numai sa nu patesc precum pisica ..ras
Roxie
Postat: Friday, August 10, 2012 2:09 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/1/2007
Postari: 636
Locatia: Bucuresti
Pai daca-l cauti pe Mazare, ai sa vezi ca numai cu fete in bikini umbla. Din Brazilia, din Madagascar, din Romania.... Deci nu mi s-a parut nimic anormal la imaginea aia de la vot. hohot Anormal era daca venea cu fete in tinute office.
aurishta
Postat: Friday, August 10, 2012 2:12 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
mikaela wrote:
Ce chiloti? Ce bermude? Unde, care, cum, ce-am ratat? hohot Uite Lili, cum ma aduci tu inapoi computerlove hohot Ma duc sa caut, m-ai facut curioasa, numai sa nu patesc precum pisica ..ras
Mikaela, tu ai avut tinuta in limitele legii cand ai fost la vot?hohot Ca de! cine stie unde mai poposeste duba!frownhohot
mikaela
Postat: Friday, August 10, 2012 2:13 PM

Vai ce tare!!! Doamne hohot hohot

Or mai fi articole, sunt sigura, da' pe asta l-am citit http://www.ziarulprahova.ro/stiri/editorial/115829/procurorii-cauta-urmele-fraudei-in-chiloti-budigai-si-izmene

mikaela
Postat: Friday, August 10, 2012 2:14 PM

aurishta wrote:
Mikaela, tu ai avut tinuta in limitele legii cand ai fost la vot?hohot Ca de! cine stie unde mai poposeste duba!frownhohot

Pai pe mine m-ar fi primit oricum, cu izmene, cu bikini, naked, numa' sa ma duc hohot hohot Nu zboara duba, numai de-or fi facut-o astia OZN hohot hohot
lloryy25
Postat: Friday, August 10, 2012 2:22 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/15/2008
Postari: 119
Locatia: galati
Si ca sa inteleg ,ai vreo problema cu scara mea de valori ori cu faptul ca sunt scooooolita? Esti ironica, ori sunt eu prea .......nu stiu cum?Mi se pare ca ma iei peste picior, asa, ca sa nu iau discutia asta in nume personal?
mikaela
Postat: Friday, August 10, 2012 2:27 PM

Roxie wrote:

Nu cred ca s-a inteles ce s-a votat din moment ce celor care am fost la vot ni se arunca in fata "ca Ponta..., ca Antonescu..., ca USL...". Nu, nu s-a inteles ca nu i-am votat pe ei, ci ca am votat impotriva lui Basescu, pentru ca nu-l mai vrem.
Si 19 milioane de persoane cu drept de vot cand, in 2002?

Cica oficial 19 milioane, ca sunt mai multi sau mai putini in realitate, nah...sa se demonstreze...ce poti face tu sau eu sa schimbam numarul?
Acum aia care zic de USL si Ponta si mai stiu eu care, cica vad in perspectiva, zic eu, nu cred ca arunca cu ceva undeva... Eu, si vorbesc doar in numele meu, nu sunt nici cu ala nici cu celalalt, asa ca supararea nu-i pe capul meu de nimeni.

Acum chiar ca ma retrag, Lili computerlove Ma duc ca am treaba, cum ziceam ras topai
LilianaD
Postat: Friday, August 10, 2012 2:40 PM

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5016
Locatia: Germania
lloryy25 wrote:
Si ca sa inteleg ,ai vreo problema cu scara mea de valori ori cu faptul ca sunt scooooolita? Esti ironica, ori sunt eu prea .......nu stiu cum?Mi se pare ca ma iei peste picior

Nuuuu ....doamne fereste.salut

Vezi Mikaela cum te tin eu in priza.hohot hohot pupici
Si eu va las , ca si eu am treaba.computerlove computerlove
shirel
Postat: Friday, August 10, 2012 3:26 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11777
Locatia: israel
Mama,ce face politica din voi!ras Chiar nu stiu de ce va aruncati vorbe urate in mod personal aici voi intre voi.TRebuie intai sa invatam cum si ce este democratia ,dreptul de a vorbi liber si de a avea o parere personal fiecare dintre noi in parte dar sa nu fie uitat si respetul fatza din cei din jur.Ce bucuros ar fi Basescu sa va citeasca fiind i-ar place grozav comportamentul si cred ca s-ar si implica in discutii ras
Puteti deschide un nou parlament in care fiecare sa i-a cuvantul dar sa fie in primul rand respectos si sa nu se arunce cuvinte putin jignitoare una celeilalte ,sunteti mamici si de la voi se transmite prima educatie copiilor.
Deci luati-o mai usor chiar nu se merita ,sunteti cu toate femei superbe si destul de inteligente nu uitati lucrul acesta cand postati unele lucruri.
aurishta
Postat: Friday, August 10, 2012 5:27 PM

mikaela wrote:

Pai pe mine m-ar fi primit oricum, cu izmene, cu bikini, naked, numa' sa ma duc hohot hohot Nu zboara duba, numai de-or fi facut-o astia OZN hohot hohot
Da' de Interpol n-ai auzit?hohot
aurishta
Postat: Friday, August 10, 2012 5:29 PM

shirel wrote:
Ce bucuros ar fi Basescu sa va citeasca fiind i-ar place grozav comportamentul si cred ca s-ar si implica in discutii ras
Cred ca s-ar baga si Becalihohot hohot hohotsi, cu putin noroc, si C.V. Tudor!hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed