Baby Care te premiaza

Options Baby Care te premiaza
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Postat: Thursday, June 7, 2012 9:53 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1812
Locatia: Romania-Bucuresti

Concursul "Baby Care te premiaza" se desfasoara in perioada 01.06.2012-31.08.2012.

La aceasta concurs pot participa persoane fizice avand domiciliul/resedinta în Romania si varsta de minim 18 ani, mai putin angajatii societatii SC SPRINT PHARMA SRL si ai companiilor implicate in desfasurarea campaniei (agentii de publicitate, companii de distributie, furnizori de servicii necesare desfasurarii campaniei, parteneri media, parteneri strategici), precum si rudele lor de gradul I.

Pentru a participa la concurs, participantii care pastreaza bonul fiscal pentru produsele participante la tombola, trebuie sa completeze formularul de mai jos :

Produsele participante la tombola sunt :
  • BabyCare Delicious Drink
  • BabyCare Apetit
  • BabyCare Immunity
  • Bio Cin
  • Infant Flu Shield

Produsele participante la tombola se pot gasi in farmaciile din Romania si in magazinele cu profil naturist conform listei publicata de site-ul www.grijapentrupuiut.ro la sectiunea „UNDE NE GASITI?”.

Cititi mai multe despre concurs aici
Tzepii
Postat: Thursday, June 7, 2012 9:58 AM

Pentru saptamana asta, doar astazi si maine pana la pranz se mai pot face inscrieri (maine la ora 16 are loc prima extragere pentru saptamana aceasta), asa ca sunt sanse foarte mari de castig. Premiile saptamanale se acorda numai membrilor sapte pitici. Pe langa premiile saptamanale, cu aceeasi inscriere participati automat si la extragerile finale pentru premiile 1 si 2.
Baby Care
Postat: Friday, June 8, 2012 9:43 AM

Nivel: Membru

Intrat: 6/7/2012
Postari: 21
Locatia: Bucuresti
Incercam sa fim aproape de Dumneavoastra, fapt pentru care zilnic vizam sa fim prezenti aici sa va dam toate detaliile si sa va raspundem la intrebari.
In cazul in care nu am reusit, va invitam sa ne contactati pe adresa concurs@grijapentrupuiut.ro
Multumim echipei 7 pitici si va uram multa bafta !
Echipa Baby Care.
vanina
Postat: Friday, June 8, 2012 12:45 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/19/2008
Postari: 886
Locatia: Iasi
M-am inscris si eu la concurs cu produsul Infant Flu Shield. Numai ca baietelul meu nu e chiar bebelus, am pus la varsta 52 luni, sper ca nu e o problema :).
Baby Care
Postat: Friday, June 8, 2012 2:47 PM

Nu este absolut nicio problema.
In cazul unui castig, cu siguranta premiul va va reaminti de vremurile cand era bebelus.
Va uram succes.
vanina
Postat: Friday, June 8, 2012 6:05 PM

Am castigat yes Acum sa vad ce bebelus va fi destinatarul sic
bulibuli
Postat: Friday, June 8, 2012 10:37 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
vreau si eu sa ma inscriu.. sa vad daca am inteles corect: cumpar unul din produse, intru si completez formularul si intru si aici sa anunt participarea? de-acum.. ramane pe luni, presupun, sa ma inscriu pt saptamana viitoare, nu??
Baby Care
Postat: Saturday, June 9, 2012 6:03 AM

Ati inteles pe jumatate bine. Important este sa pastrati bonul fiscal si cutia la unul din produsele participante deja achizitionate.

Achizitia unui produs participant la tombola DOAR pentru a va inscrie la concurs este la latitudinea Dumneavoastra.

Concursul este dedicat fidelizarii atat clientilor nostri cat si a forumistilor 7 pitici.

Extragerile saptamanale sunt dedicate doar forumistilor 7 pitici, fapt pentru care daca aveti bonul fiscal si cutia si doriti participarea saptamanala, trebuie sa va anuntati participarea aici si sa completati formularul de concurs conform regulamentului de participare( http://www.grijapentrupuiut.ro/index.php/concursuri/23-termeni-si-conditii-de-participare ) in pagina dedicata concursurilor de pe site-ul http://www.grijapentrupuiut.ro/index.php/concursuri

La marea extragere din 31 August vor participa toate persoanele inscrise conform regulamentului, fie ca au fost prezente sau nu la extragerile saptamanale.
Baby Care
Postat: Saturday, June 9, 2012 6:06 AM

vanina wrote:
Am castigat yes Acum sa vad ce bebelus va fi destinatarul sic

FELICITARI insa pana la validarea fizica, dupa ce va ajunge curieratul cu bonul fiscal si cutia la Infant Flu Shield, nu va putem posta pe site ca si castigator oficial 100%.
Baby Care
Postat: Sunday, June 10, 2012 8:49 PM

bulibuli wrote:
vreau si eu sa ma inscriu.. sa vad daca am inteles corect: cumpar unul din produse, intru si completez formularul si intru si aici sa anunt participarea? de-acum.. ramane pe luni, presupun, sa ma inscriu pt saptamana viitoare, nu??

Dorim sa facem o mentiune si anume faptul ca toti participantii care s-au inscris pentru extragerea saptamanala, au sanse saptamanal de a castiga premiul pana la finalizarea concursului. Daca v-ati inscris si nu ati fost extras, intrati in concurs in fiecare zi de Vineri pe toata perioada de desfasurare, implicit la marea extragere.
Baby Care
Postat: Monday, June 11, 2012 1:13 PM

Baby Care wrote:

FELICITARI insa pana la validarea fizica, dupa ce va ajunge curieratul cu bonul fiscal si cutia la Infant Flu Shield, nu va putem posta pe site ca si castigator oficial 100%.

FELICITARI VANINA !!! Am facut si validarea fizica si OFICIAL esti fericita castigatoare a premiului. In cateva zile vei intra in posesia lui si in cursul zilei de astazi te vom posta si pe site la extragerea din 08.06.2012. Iti multumim pentru increderea acordata si bafta la MAREA EXTRAGERE din 31.08.2012.
vanina
Postat: Monday, June 11, 2012 1:15 PM

Multumesc!!! computerlove

Si inca o intrebare: mai am voie sa particip la extragerile saptamanale?
Baby Care
Postat: Monday, June 11, 2012 1:19 PM

vanina wrote:
Multumesc!!! computerlove

Si inca o intrebare: mai am voie sa particip la extragerile saptamanale?

In conditiile in care respecti regulamentul si refaci inscrierea poti participa.Evident, vor urma alte validari fizice. In regulament specificam la Art. 3 faptul ca "Participantii care pastreaza mai multe bonuri fiscale pentru produsele participante la tombola, mentionate in prezentul regulament si ambalajul acestora, se pot inregistra de mai multe ori."
Implicit la Marea Extragere vor fi luate in calcul toate inscrierile valide.
oanamaria
Postat: Monday, June 11, 2012 6:08 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Eu n-am inteles clar care sunt premiile ,iar procedura de inscriere si validare mi se pare tare greoaie .Pentru formularul de inscriere se cer multe date pe care nu sunt dispusa sa le ofer si nu-mi dau seama ce importanta au .
Nu ma tenteaza sa particip la un asa concurs cu atatea reguli pe care nimeni nu le intelege din prima .
Este o vorba din batrani ,,Mai mare daraua decat ocaua !''.
Succes celor care au timp si nervi sa se inscrie si sa participe !
Tzepii
Postat: Monday, June 11, 2012 6:26 PM

oanamaria wrote:
Eu n-am inteles clar care sunt premiile ,iar procedura de inscriere si validare mi se pare tare greoaie .Pentru formularul de inscriere se cer multe date pe care nu sunt dispusa sa le ofer si nu-mi dau seama ce importanta au .
Nu ma tenteaza sa particip la un asa concurs cu atatea reguli pe care nimeni nu le intelege din prima .
Este o vorba din batrani ,,Mai mare daraua decat ocaua !''.
Succes celor care au timp si nervi sa se inscrie si sa participe !

Ai dreptate, am vorbit cu sponsorul si incercam sa simplificam procedura.

Practic sunt 2 premii "mari", premiile 1 si 2 care se vor acorda prin tombola la sfarsitul concursului (in data de 31.08.2012, orele 17.00-17.30) Aceste premii pot fi castigate de toti cei care s-au inscris.

Pe langa premiile 1 si 2 exista 2 premii saptamanale, la care participa doar cei care au user pe forum.7p.ro. Premiile saptamanale sunt in numar de 2 (adica vor fi extrasi 2 castigatori).

Adica, daca la inregistrarea pe www.grijapentrupuiut.ro selectati "Da" la optiunea "Doresc inscriere concurs 7 pitici (DOAR PENTRU FORUMISTII WWW.7P.RO)", va inscrieti si pentru premiile 1 si 2 care se vor da la sfarsitul concursului, dar si la premiile saptamanale, care se acorda doar celor care au user pe forum.7p.ro.

Descrierea premiilor se gaseste aici : http://www.7p.ro/Default.aspx?PageID=1003

Singura conditie pentru a va inscrie in concurs este sa achizitionati unul din produsele :

BabyCare Delicious Drink
BabyCare Apetit
BabyCare Immunity
Bio Cin
Infant Flu Shield

si sa treceti in formularul de inscriere de pe http://grijapentrupuiut.ro numarul bonului fiscal in campul "Numar Bon fiscal". Puteti sa va inscrieti de cate ori vreti cu bonuri fiscale diferite (adica daca ati cumparat de mai multe ori produse din gama va puteti inscrie de mai multe ori).

Orice sugestie despre ce anume este neclar/greoi ne poate ajuta sa simplificam procedura.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed