atentie la poze

Options atentie la poze
Subiectul anterior · Subiectul urmator
gagaritz
Postat: Saturday, July 24, 2010 7:50 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/8/2009
Postari: 1017
Locatia: tara de cacao !
asa este stiam si eu mai denult ,acum schimb poza la semnatura ,mersic mihaela t!
ingerash
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:54 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
ANDREEA&BIANCA,ai intrecut masura!Ai citit regulamentul?
Ana
Postat: Saturday, July 24, 2010 12:52 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Sper ca cineva sa strearga mesajul eifool fool cat despre tricotaje,orice mama harnica face ceva frumos la copilasul ei
gagaritz
Postat: Saturday, July 24, 2010 1:04 PM

Intrat: 11/8/2009
Postari: 1017
Locatia: tara de cacao !
am mai vazut ca si pe alt forum a folosit acelasi limbaj cu alte mamicii.....si de acolo a plecat cu coada intre piciore!!!!!!!Rusinee ,chiar rusine!!!!!!!!plans plans banghead
AdrianaC
Postat: Saturday, July 24, 2010 1:20 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Andreea a fost suspendata definitiv de data aceasta.

A mai avut iesiri si acum vreo 2 ani si atunci i s-a blocat contul pe perioada determinata, dar pentru ca are in continuare aceeasi atitudine si acelasi limbaj inadecvat, a fost exclusa definitiv.

I se va sterge inclusiv contul.
koko2008
Postat: Saturday, July 24, 2010 8:41 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
Multumim Adriana.pupici
alexandrabogdan
Postat: Saturday, July 24, 2010 8:57 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
Doamne oare de ce trebuia musai sa fie mahalagioaica??
shirel
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:01 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
AdrianaC wrote:
Andreea a fost suspendata definitiv de data aceasta.

A mai avut iesiri si acum vreo 2 ani si atunci i s-a blocat contul pe perioada determinata, dar pentru ca are in continuare aceeasi atitudine si acelasi limbaj inadecvat, a fost exclusa definitiv.

I se va sterge inclusiv contul.

Vai Adriana ,multumesc din inima fiindca crede-ma chiar era imposibil sa mai postezi ceva spre binele ei.D-zeule ce vocabular nici nu ma mira ca lucreaza noptiile ,orcum imi aduc aminte de ea acuma cativa ani in urma.
Adriana ,ma bucur ca ai luat initiativa ca incepusem numai sa ne contrazicem si sa certam una cu alta si chiar pacat de lucruriile asa frumoase de pe acest forum pana si eu deabia mam mai stapanit sa nu-i spun ceva direct si pe romaneste noroc ca mi-am sters mesajul la timp ca zburam cred ca si eu pe urmele ei.sic
alexandrabogdan
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:02 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
shirel wrote:

Vai Adriana ,multumesc din inima fiindca crede-ma chiar era imposibil sa mai postezi ceva spre binele ei.D-zeule ce vocabular nici nu ma mira ca lucreaza noptiile ,orcum imi aduc aminte de ea acuma cativa ani in urma.
Adriana ,ma bucur ca ai luat initiativa ca incepusem numai sa ne contrazicem si sa certam una cu alta si chiar pacat de lucruriile asa frumoase de pe acest forum!

unde lucreaza oare?
Cris-DL
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:17 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
alexandrabogdan wrote:

unde lucreaza oare?

...ea stie unde... e liber profesionista, in domeniul ei :018:
bereea
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:26 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22705
Cris-DL wrote:

...ea stie unde... e liber profesionita, in domeniul ei :018:

pozele ei de la "Sa fim frumoase" chiar nu v-au spus nimic?
shirel
Postat: Saturday, July 24, 2010 9:29 PM

alexandrabogdan wrote:

unde lucreaza oare?

Nu stiu mami cred ca unde se foloseste vocabularul asta daca sta cu ea in gura .Te rog nu ma provoca hohot hohot hohot si pe mine si asa sunt cred o ofilita frustata hohot hohot hohot vai ce-am ras doamne iart-o doamne ca nu stie ce vorbeste doar asta pot sa spun si sa sper ca macar ca parinte se comporta altfel.
ioana0023
Postat: Saturday, July 24, 2010 11:44 PM

Intrat: 3/24/2010
Postari: 2383
Locatia: Romania
Feteleor, chiar ma facusesi curioasa, sa vad i eu cine e persoana aceasta care ne numeste pe noi 'obosite'. Si chiar am cercetat putin, pe un forum de mamici spune asa:
ANDREEAPOPA wrote:

HAI NU MAI DA TU LECTII DE VIATA CA ESTI DOAR O CASNICA OBOSITA...ORICUM NE-AI DOVEDIT CA STII SI LATINA PE CAND EU SARACA DE MINE NU STIU NICI SA SCRIU NICI SA CITESC.LUATI-VA DE MANA TU SI CU NELLY AIA SI RUGATI-VA LA DOAMNE-DOAMNE SA VA DEA PUTINA MINTE SA NU MAI JIGNITI OAMENII AIUREA.EU CRED CA NELLY ASTA E CEA CARE NU STIE SA SCRIE DIN MOMENT CE TOATA POVESTEA EI E UN TALMES BALMES DACA STAI SA CITESTI TOT TOPICUL.CE BINE CRESCUTA ESTI TU MADEMOISELLE!CUM II IEI TU APARAREA BIETEI FETE!

ANDREEAPOPA wrote:

bine hai ca nu am chef sa imi irosesc timpul certandu-ma cu tine si nu eu sunt cea care are pretentii de intelectuala...in continuare iti spun sa iti vezi de treaba ta si nu sa te iei la harta cu mine pt ca nici macar nu ma cunosti.Si poti sa postezi ce vrei de acum incolo pt ca nu mai citesc

Deci eu cred, ca pentru ea noi toate suntem: obosite, intelectuale si nustiu ce bazaconii. Daca vroia cu adevarat sa se integreze in comunitatea noastra, era mai bine sa nu foloseasca un astfel de vocabular, daca ei nu ii este pic de rusine sa ne zica noua, care peste ea suntem superiare(nu ma refer ca vai ca suntem destepte, dar ma refer suntem mai invarsta decat ea) apoi, ea ce educatie le da copiilor, daca copii ei sunt mai mici ca ea si nu au nici o vina, nici nu vreau sa ma gandesc la ei.

bulibuli
Postat: Sunday, July 25, 2010 12:21 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
7 pitici obositi si frustrati hohot hohot
shirel
Postat: Sunday, July 25, 2010 7:42 AM

bulibuli wrote:
7 pitici obositi si frustrati hohot hohot

hohot hohot hohot trebuie schimbat numele forumului......cica sic hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed