Atentie, fereastra!!!

Options Atentie, fereastra!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Postat: Sunday, March 16, 2008 3:32 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Cunosc sentimentulpale uff A mea facea la fel ,basca avea obiceiul sa arunce jucari pe geam pale Acum a inteles cae periculos.Multumesc lui Dumnezeu!
Fluturas
Postat: Sunday, March 16, 2008 5:51 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9744
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
si darius se mai urca uneori la geam,stie ca nu are voie,dar mai scapa el asa cateodata.mi-e frica,deoarece stam la etajul doi si doamne fereste sa cada.de aruncat jucarii de pe balcon ne place sa o facem,mai ales la karina
raly
Postat: Tuesday, June 24, 2008 1:42 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25864
Locatia: M e d i a s
Eu las intotdeauna fereastra deschisa in sus!Si asa nu ajunge sa se arunce sau sa arunce ceva pe ea!
MNiko
Postat: Tuesday, June 24, 2008 2:23 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
raly wrote:
Eu las intotdeauna fereastra deschisa in sus!Si asa nu ajunge sa se arunce sau sa arunce ceva pe ea!

Eu le las asa si din cauza curentului. Oricum ii spun mereu ca nu are voie singura la geam si pana acum vad ca a inteles. O singura data si-a tras un scaun langa geam ca sa ia ceva de pe dulap(un cutit mai exact ca vroia sa-i desfac o portocala), dar i-am explicat ca nu are voie nici pe dulap si nici la geam si nu a mai repetat niciodata figura. Am insistat mult si pe fapul ca daca imi cere mie o sa-i dau eu ce isi doreste.
noemi80
Postat: Friday, May 1, 2009 2:33 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Of eu trebuie sa fiu mereu cu ochii pe Mario el se stei catara ,din cauza asta las mereu jaluzelele trase jos,si geamul deschis
asa nu se poate intampla niic o nenorocire,e tare activ si degeaba iam zis de mii d eori ca nu e voi ,el tot se catara ,si stau la etajul 2
nici nu vreau s ama gandesc ce se poate intampla
Roxie
Postat: Tuesday, September 29, 2009 2:23 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/1/2007
Postari: 636
Locatia: Bucuresti
Mie imi vine sa banghead banghead ca nu ne-am gandit cand am pus termopanele sa facem dubla deschidere si nu stiu daca se mai pot face modificari acum. Asa ca aeresim deschizand geamurile de la balcon, care e in dreptul bucatariei si livingului, dar inchizand usa de la living, iar aerul intra prin fosta fereastra de la bucatarie pe care am scos-o, la bucatarie neavand usa catre balcon. Iar livingul cand dorm ei sau nu suntem acasa. Dormitorul care acum e numai camera lor il aerisesc cat suntem plecati, sau cand stau ei in living la desene sau la joaca. Ai mei sunt mari amatori de uitat pe geam iar eu sunt paranoica in ceea ce priveste ferestrele.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed