Anatomia lui Grey

Options Anatomia lui Grey
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlexandraL
Postat: Monday, September 8, 2008 2:59 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
E cineva fan Anatomia lui Grey? Ca la mine e lege-cate 2 episoade in fiecare seara! Si mi-am 'corupt' si sotul...ras
Kiki
Postat: Monday, September 8, 2008 3:13 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Eu, eu...deja am vazut 3 sezoane si jumate... Ce 2 episoade pe seara...4-5 vedeam cateodata, stateam pana la 2-3 dimineata si apoi imi picau ochii in gura de somn la serviciu... sic
bulinutza
Postat: Monday, September 8, 2008 3:57 PM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
si noi, si noi....
AlexandraL
Postat: Monday, September 8, 2008 4:18 PM

Bun venit in club. Ma gandeam, ce-ar fi sa comentam? Ce ne place si ce nu ne place, ce ne atrage la acest serial etc.

As incepe eu, dar Ioan nu prea imi da pace...
Alyna
Postat: Monday, September 8, 2008 4:55 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 1320
Si mie imi placefirstprize firstprize firstprize firstprize firstprize Dar se mai dau episoadele in reluare seara??Eu ma uitam de la 12 la 2 in fiecare noapte,dar de cand cu Cerbul de aur,nu au mai dat cateva zileguns
Kiki
Postat: Monday, September 8, 2008 5:01 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Alyna, eu mi le-am descarcat de pe ODC si nu mai stau dupa TVR1 sa le urmaresc. ras
katy_lumika
Postat: Monday, September 8, 2008 5:29 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Pe ce program e? Daca e cu mortaciuni ma intereseazaras
Anca
Postat: Tuesday, September 9, 2008 11:24 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/26/2006
Postari: 291
Locatia: Arad
Katy, e super serialul. E cu doctori, e in spital, si da... cateodata mai si moare cineva. Dar e tare interesant pana ajunge acolo ras. Are si intrigi amoroase, cam imbarligate, ce-i drept, are si partea medicala, pe care o savurez, e complex, haios, alert. Si e pe TVR1.
Am inceput sa-l urmaresc pe TVR in urma unei reclame si apoi am citit despre el in Tv Mania, si de la primul episod am devinit adicted. La TVR s-a oprit la un moment dat, apoi a fost greva scenaristilor la Hollywood si au sistat si ei filmarile. Vreau sa va zic ca habar nu aveam sa "dau jos" ceva de pe net pana la nebunia cu Grey, si de disperare sa-l urmaresc am invatat sa downloadez sic.
Au terminat de difuzat pe ABC seria 4, cu ultimele episoade 16 si 17, iar de joi, 25 septembrie, incepe seria 5. Nu stiu cum se mai difuzeaza la TVR, ca mie mi-e mai comod sa-l iau de pe net.
Alexandra, ma bucur ca am cu cine sa comentez de acum in colo. Poate le molipsim si pe fete si facem un grup.
LE: am citit pe site la TVR ca din toamna difuzeaza si ei seria IV.
Mela
Postat: Tuesday, September 9, 2008 11:41 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
si mie imi place majoreta

dar nu reusesc sa descarc odc-ul despre care spunea Kiki,sa downloadez de-acolo episoadele,pe bune ca nu gasesc un site de unde sa-l iau sorry1

astept sa-mi explice cineva pe mess...
bulibuli
Postat: Tuesday, September 9, 2008 12:40 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
si eu sunt fan, dar am vazut in avans toate cele 4 serii, iar acum stau pe tusa... sa mai apara episoade noichitara
Anca
Postat: Tuesday, September 9, 2008 12:57 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/26/2006
Postari: 291
Locatia: Arad
Sami, te fac eu infractoare hainoroc. Eu am instalat un programel (bittorent) si am gasit un site cu torente si e super simplu asa. Cu DC-ul imi prind urechile.
Mela
Postat: Tuesday, September 9, 2008 1:30 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Anca wrote:
Sami, te fac eu infractoare hainoroc. Eu am instalat un programel (bittorent) si am gasit un site cu torente si e super simplu asa. Cu DC-ul imi prind urechile.

Anca,hohot hohot
uite ca nu m-am gandit la torente...il foloseam inainte,descarcam filme de pe el,o sa incerc acum,trebuie sa fie si anatomia lui grey.
multumesc pentru sfatpupici pupici
dya
Postat: Tuesday, September 9, 2008 1:57 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Si eu sunt fan al acestui serialdance yes dar am cam pierdut firul de cind au mutat orele de difuzare si la cele de noapte nu rezist sa ma uit ca una este sa stau sa butonez pe net si alta este sa ma asez confortabil si sa ma uit la TV care pentru mine este ca si cel mai bun somnifer asa ca am sa incerc si eu cu pontul dat de Anca.sic ras
AlexandraL
Postat: Tuesday, September 9, 2008 2:08 PM

Cateva pareri: imi place foarte mult atmosfera de competitie care exista intre doctori, faptul ca dau ce e mai bun pentru a salva vieti, imi plac rezidentii, care sunt disperati sa ia cele mai bune cazuri, si asta pentru a invata cat mai multe-bine, probabil si pentru a da bine in ochii doctorilor...

Deocamdata atat, ca m-a exasperat Ioan azi alcool
bulibuli
Postat: Wednesday, September 10, 2008 12:58 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
si mie imi place atmosfera, imi aduce aminte de tinerete...hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed