am nevoie de un dentist in sector 6

Options am nevoie de un dentist in sector 6
Subiectul anterior · Subiectul urmator
pierde_vara
Postat: Wednesday, January 27, 2010 2:52 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
in sector 6,stie cineva vre-un cabinet care sa nu aibe preturi nici mici nici mari si sa lucreze bine??
am umblat o zi intreaca sa gasesc un cabinet , am pierdut numarul la cate cabinete am trecut pragul...k am chieltuit 200 de lei numai pe consultati..acum am intrat sa vad ce zicea lumea de doctori care mi s-au parut mai in regula...dar pe forum am citit numai de rau...
si la mine e o problema foarte complicata...care ma costa in jur de 1500-2000 de euro ( doar de fondurile astea dispun )..dar ce vreau eu ...daca dau un ban..macar sa nu-mi para rau.tinand cont k am mai facut acum 2 ani o lucrare care mi-a cazut dupa un an...si deatunci mi-am zis...ce rost mai are???k tot fara dinti ajung la dentisti din romania..care sunt pusi pe japca si fara experienta..dar acum am ajuns in situatia sa numai pot manca...la 30 de ani sa mai ai doar 7 dinti "sanatosi" in gura..eu cred k nu stau bine deloc..
in toate cabinetele prin care am trecut...mi-au explicat situatia...10-12 dinti de pus sus...si 4-6 jos ( varia dela un cabinet la altu :). )
va rog dati-mi o recomandare...

SomeoneLikeYou
Postat: Thursday, October 18, 2012 9:25 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/18/2012
Postari: 1
Guest wrote:
in sector 6,stie cineva vre-un cabinet care sa nu aibe preturi nici mici nici mari si sa lucreze bine??
am umblat o zi intreaca sa gasesc un cabinet , am pierdut numarul la cate cabinete am trecut pragul...k am chieltuit 200 de lei numai pe consultati..acum am intrat sa vad ce zicea lumea de doctori care mi s-au parut mai in regula...dar pe forum am citit numai de rau...
si la mine e o problema foarte complicata...care ma costa in jur de 1500-2000 de euro ( doar de fondurile astea dispun )..dar ce vreau eu ...daca dau un ban..macar sa nu-mi para rau.tinand cont k am mai facut acum 2 ani o lucrare care mi-a cazut dupa un an...si deatunci mi-am zis...ce rost mai are???k tot fara dinti ajung la dentisti din romania..care sunt pusi pe japca si fara experienta..dar acum am ajuns in situatia sa numai pot manca...la 30 de ani sa mai ai doar 7 dinti "sanatosi" in gura..eu cred k nu stau bine deloc..
in toate cabinetele prin care am trecut...mi-au explicat situatia...10-12 dinti de pus sus...si 4-6 jos ( varia dela un cabinet la altu :). )
va rog dati-mi o recomandare...

Buna pierde_vara

Sunt intr-o situatie similara cu a ta si ma intrebam ce-ai (mai) facut cu situatia ta... daca vrei poti sa-mi scri la hhyrsgwy @ acanac.net (fara spatii)
Nicoleta C
Postat: Friday, October 19, 2012 1:36 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/9/2011
Postari: 594
Locatia: Bucuresti
SomeoneLikeYou wrote:

Buna pierde_vara

Sunt intr-o situatie similara cu a ta si ma intrebam ce-ai (mai) facut cu situatia ta... daca vrei poti sa-mi scri la hhyrsgwy @ acanac.net (fara spatii)
fetelor la Apusului in bulevard la parterul blocului,(spre valea lunga pe partea dreapta inspre centru, au storuri de lemn,imi pare rau ca nu stiu adresa exact si nici nr de tel) acolo unde este si fitnes la Dna Emilia au si preturile bune si medici super. Nu mergeti la cabinetul care are si ginecologia, e dezastru acolo .Are preturi mari si nu lucreaza nici bine,platesti la fiecare sedinta si te cheama pt o plomba exagerat de multe ori.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed