Alegere perdele si galerii

Options Alegere perdele si galerii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marinusha
Postat: Tuesday, November 24, 2009 4:59 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Asa mult m-am chinuit sa gasesc si sa ma hotarasc la perdele si draperii, incat m-am jurat ca o sa ajut pe cine mai trece prin ce am trecut eu. Ideea si concluzia este ca trebuie lasat cine se pricepe sa-si faca treeaba.
Degeaba am pierdut timpul prin magazine si am cascat gura, la o recomandare a unei prietene am ajuns la o firma, X ( nu fac reclama).
Aici, pe linga sutele de produse pe care le aveau, am gasit esentialul- consiliere: mi-au aratat modele pe care le-au lucrat ei, m-au intrebat cum am varul, mobila, parchetul, ce vreau sa iasa la sfarsit ca si tema, in ce directie am ferestrele (nord, sud etc) ideea e ca la sfarsit am ales eu , dar intre variantele cele mai potrivite, si ei le-au conceput, taiat, cusut etc astfel incat daca as mai face o casa mi-as pune perdelele cu ei in 10 minute.
In plus ei au avut si perdele si cusut, si galerii, sine, TOT : asta trebuie cred sa ofere toti. Galeriile le-am comandat pe siteul lor X.ro si le-am primit la usa, super ok, mai ieftine ca in magazine, fara cheltuieli de transport
Astept sa vina si altii cu idei sau experiente pozitive (ca a mea) sau negative referitoare la alegerea si montajul perdelelor si accesoriilor

Multumim mult pentru opinie. Mesaj reeditat ! Trimitere la link ! Reclama ! thumright
marivic
Postat: Wednesday, December 23, 2009 9:45 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Ati zis voi aici ca face reclama,...mie nu-mi pasa daca facea sau nu reclama,ceea ce vreau eu sa mentionez este faptul ca pe mine chiar ma intereseaza de unde si-a luat persoana aceasta perdele,galerii,magazinul,etc.pt.ca si eu am nevoie.In acest caz cum pot afla numele magazinului?oare
Ioanacio
Postat: Friday, July 4, 2014 6:21 PM

Nivel: Membru

Intrat: 7/4/2014
Postari: 5
Locatia: Bucharest
Buna!

Am descoperit de curand un blog cu idei si sfaturi foarte bune, care au venit exact cand am avut nevoie!love
http://blog.decoradesign.ro/de-ce-trebuie-sa-tinem-cont-atunci-cand-alegem-perdele-si-draperii-pentru-casa/ sper sa va fie si voua de folos!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed