Al 2-lea copil implica iubire mai putina pentru primul copil?

Options Al 2-lea copil implica iubire mai putina pentru primul copil?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
misha
Postat: Thursday, March 10, 2011 2:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Aurishta, 5! Da, mamico, avem nevoie de mai multe exemple ca tine!Uite asa ne mai facem si noi curaj luaind aminte la experientele altora. Bun venit printre noi!pupici
aurishta
Postat: Thursday, March 10, 2011 2:23 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Bine v-am gasit, imi place mult la voi acasacomputerlove
alina34
Postat: Saturday, May 31, 2014 4:09 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/24/2014
Postari: 6
Buna parinti! Sunt mama a 2 gargarite, una de 3 ani si 3 luni, alta de 5 luni. Parca nici acum dupa 5 luni nu reusesc de fiecare data sa gestionez situatiile bine, si mi-e ciuda pe mine pt ca imi mai pierd rabdarea. Cea mare nu mai are atentia care o avea inainte.In teorie totul pare simplu, numai ca in practica nu e chiar asa.
sousourel
Postat: Sunday, June 15, 2014 12:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
alina34 wrote:
Buna parinti! Sunt mama a 2 gargarite, una de 3 ani si 3 luni, alta de 5 luni. Parca nici acum dupa 5 luni nu reusesc de fiecare data sa gestionez situatiile bine, si mi-e ciuda pe mine pt ca imi mai pierd rabdarea. Cea mare nu mai are atentia care o avea inainte.In teorie totul pare simplu, numai ca in practica nu e chiar asa.

Ai dreptate, niciodata in practica nu e simplu. Bine-nteles ca totul se imparte si e normal asa. Si ele vor invata sa imparta, bune si rele. Asa e viata. Iar mamicile invata din mers si mai ales din greseli (sau din ceea ce considera ele ca sunt greseli). Curajpupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed