ajutor!

Options ajutor!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
liviamanta_2007
Postat: Friday, April 16, 2010 10:53 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
buna seara! am o fetita de acusica 2 ani..cred ca are o saptamana de cand se trezeste noaptea plangand..si nu stiu ce are..nu ii foame, nu are alte dureri(dsinti, burtica..) e o temperatura ok de 22-23 grade in camera. nu mai stiu ce sa ii fac!!! sta pe coate sau in patru labe si plange pentru vreo 5 minute apoi se linisteste si adoarme la loc. face asa camn de 2 -3 ori pe noapte..nu mai pot!! m-am gandit ca sunt cosmaruri, dar asa la 3 ore diferenta?! am fost si am si impartasit-o.. ziua e ok..se joaca , nu are nimik .
ce as putea sa ii fac? a mai patit cineva ceva asemanator? va rog..help!!
pup si o seara frumoasa!!nervi
shirel
Postat: Friday, April 16, 2010 11:14 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
liviamanta_2007 wrote:
buna seara! am o fetita de acusica 2 ani..cred ca are o saptamana de cand se trezeste noaptea plangand..si nu stiu ce are..nu ii foame, nu are alte dureri(dsinti, burtica..) e o temperatura ok de 22-23 grade in camera. nu mai stiu ce sa ii fac!!! sta pe coate sau in patru labe si plange pentru vreo 5 minute apoi se linisteste si adoarme la loc. face asa camn de 2 -3 ori pe noapte..nu mai pot!! m-am gandit ca sunt cosmaruri, dar asa la 3 ore diferenta?! am fost si am si impartasit-o.. ziua e ok..se joaca , nu are nimik .
ce as putea sa ii fac? a mai patit cineva ceva asemanator? va rog..help!!
pup si o seara frumoasa!!nervi

Stai linistita,fetitza ta a inceput sa viseze ras !Exct prin asa ceva am trecur si noi cu Eden ,de la aceasta varsta incep sa vorbeasca prin somn,sa viseze!
ingerash
Postat: Saturday, April 17, 2010 12:49 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
shirel,are dreptate am trecut si noi prin asa ceva,Ionut deja povesteste ce a visathearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed