adrianadia01

Profil: adrianadia01
Despre
Utilizator: adrianadia01
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Monday, February 9, 2015
Ultima vizita: Tuesday, February 24, 2015 11:17 AM
Numarul de postari: 4
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Chist sinovial mana
Postat: Tuesday, February 24, 2015 11:17 AM
buna ziua, si mie mi-a aparut un chist sinovial la mana dreapta exact la incheietura si ma doare foarte tare ,cred ca apasa pe un nerv ca ma doare toata mana si nu o mai pot folosi aproape deloc.Ma sperie foarte tare idea unei operatii dar decat sa ma chinui cu durerile astea.... asa ca va intreb daca stiti un medic bun in Brasov? Va multumesc,va urez o zi buna.
Subiect: sunt o incepatoare...in ale croitoriei
Postat: Tuesday, February 10, 2015 1:09 PM
buna ziua as vrea mai intai sa va multumesc pt carti,ieri am primit cadou o masina de cusut si avand in vedere ca nu am mai cusut de multi ani as avea si eu nevoie de ajutorul vostru. am incarcat cateva cusaturi dar mi se incurca ata la suveica sau daca ma exprim bine pe dos se incurca ata foarte tare si nu stiu ce sa fac. Miar fi foarte folositore o carte sau anumite linkuri de unde sa pot invata cum sa imi reglez masina de cusut. Astept cu nerabdare un rsp de la voi,o zi faina va doresc.
Subiect: Vreau si eu cartile de croitorie !
Postat: Monday, February 9, 2015 1:58 PM
adresa de mail este margelute.handmade@yahoo.com
Subiect: Vreau si eu cartile de croitorie !
Postat: Monday, February 9, 2015 1:56 PM
Buna ziua, sunt noua in proiectul numit croitorie si as dori sa ma ajutati si pe mine cu acele carti pt croitorie daca se poate. O zi buna va doresc