ABDOMENUL DUREROS

Options ABDOMENUL DUREROS
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Postat: Sunday, October 2, 2011 11:28 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Clalina,descrii durerea de care ma tot plang eu de saptamani intregi.Am ignorat o mult timp!Ma durea mai ales cand mergeam,cand faceam efort mai mare,cand eram obosita..nu mai zic!De ceva timp aveam episoade cu voma,ameteli si migrena ceea ce m a si determinat sa merg la doctor.Mi au gasit colecistul(fiere)incarcatsi marit + niste polipi pe el.Faptul ca ma doare sub coasta stanga iar colecistul e in dreapta se datoreaza faptului ca durerea reflecteazauff .Sunt la regim acum plus tratamentuff .Deci nu e de ignorat aceasta durere!Mergi la doctor fuguta ca sa nu ajungi ca minemaseluta .Multa sanatatepupici computerlove
clalina
Postat: Sunday, October 2, 2011 9:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
giulia_mamik wrote:
Clalina,descrii durerea de care ma tot plang eu de saptamani intregi.Am ignorat o mult timp!Ma durea mai ales cand mergeam,cand faceam efort mai mare,cand eram obosita..nu mai zic!De ceva timp aveam episoade cu voma,ameteli si migrena ceea ce m a si determinat sa merg la doctor.Mi au gasit colecistul(fiere)incarcatsi marit + niste polipi pe el.Faptul ca ma doare sub coasta stanga iar colecistul e in dreapta se datoreaza faptului ca durerea reflecteazauff .Sunt la regim acum plus tratamentuff .Deci nu e de ignorat aceasta durere!Mergi la doctor fuguta ca sa nu ajungi ca minemaseluta .Multa sanatatepupici computerlove

Multumesc mult am sa prind curaj sa merg. pupici
Multa sanatate iti doresc!computerlove
rcf
Postat: Friday, December 9, 2011 10:23 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
buna,am si eu o problema de vreo luna dupa o petrecere cu mult alcool ma tot arde stomacul,înainte consumam alcool cam de 3 ori pe saptamâna sa zic asa,fumam,beam cafea mâncam aiurea dar în fiecare zi mâncam o ciorba sau o supa,în ultimul timp nu am mai consumat alcool decât în cantitati foarte mici (un pahar) nu am mai fumat dar daca beau iar sau fumez vreo 3 zile ma tot arde stomacul,daca manânc ok fructe fara alcool tutun cafea nu am probleme....ce ar trebui sa fac? (pâna acum nu am mai avut probleme cu stomacul)
mirela74chris
Postat: Friday, December 9, 2011 1:01 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Ar trebui sa mergi la medic.
Diana_fr
Postat: Friday, January 13, 2012 10:59 PM

Nivel: Membru

Intrat: 1/13/2012
Postari: 1
Buna la toti. De jumatate de an am niste dureri permanente in partea dreapta sus (sub piept) si la acelasi nivel in spate (ce provoaca un mare discomfort). Am trecut ecografie la abdomen si la ficat, mi-au zis ca e OK numai ca au depistat un chist de 0.9cm. Medicul mi-a zis ca acest chist nu inseamna nimic si ca eu poate si m-am nascut cu el dar eu nu stiam. Dupa asta mi-a dat o indreptare sa-mi verific stomacul. Abia astept sa trec aceasta analiza si voi afla ce poate fi cu stomacul meu. Am dureri si la stomac.
Daca puteti sa-mi dati un sfat ce ar putea insemna aceasta tot va voi fi recunoscatoare.
Nustiu la ce sa ma mai gindesc, am cautat tot internetul.

MULTUMESC.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed