11 zile întârziere si 2 teste negative

Options 11 zile întârziere si 2 teste negative
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MLU89
Postat: Sunday, September 11, 2016 6:31 PM

Nivel: Membru

Intrat: 9/11/2016
Postari: 1
Locatia: Bucure?ti
Buna fetelor,
Am o mare nelamuriri nu stiu daca sunt însarcinata sau nu? Am avut ultimul cm pe 1august, sunt în a 11 zi de întârziere dar testele arat negativ ??, ultimul l-am facut joi.
Nu prea sunt semne de cm dar nici de bebe(cred...nu am avut gre?uri sau stari de voma pâna acum a?a ca e posibil sa nu le recunosc)...cat ar trebui sa fac urmatorul test ca sa fiu sigura?
andy07
Postat: Sunday, September 11, 2016 6:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2015
Postari: 1883
testele deja facute sunt sigure, doar sunt facute dupa intarziere.
floriii12345
Postat: Friday, November 11, 2016 6:24 PM

Intrat: 11/11/2016
Postari: 3
Locatia: Slobozia
Buma fetelor.este pt prima data cand postez..si as avea o nelamirire. Am o menstratie foarte nergeulata dar cu o intarziere de 1 sapt dupa sa u poate venii chair si mai devreme...pana pe la 18 ani venea o luna si 2 nu..dar apoi aproape in fiecare luna.iar mie menstruatia nu mia mai venit dupa 23 sept..fac sex neprotejat o data la 3 zilept ca imi doresc un bebe..dar el nu vrea sa apara.am facut un test de sarcina acum o sapt insa negativ...am simtome de foame excesiva pofte oboseala..pipi mai des ..iar de 4 zile au inceput dureri de ovare de spate si sanii ingrozitoare..am o inatzriere prea mare si nu inteleg daca este posibil vreun bebe sau nu o apararea pe test de la o raceala jos nuatiu.sper sa fie bebe.va rog sa ma ajutati cu un sfapt! Va multumesc mult
aurishta
Postat: Saturday, November 12, 2016 10:18 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5531
Locatia: Bucuresti
Daca testul este negativ, probabil ca este vorba de o dereglare. Mai fa un test ...cine stie?!
Josefina
Postat: Saturday, November 12, 2016 4:22 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/12/2015
Postari: 144
aurishta wrote:
Daca testul este negativ, probabil ca este vorba de o dereglare. Mai fa un test ...cine stie?!

Ca bine zici!
Doamne-ajuta!
floriii12345
Postat: Saturday, November 12, 2016 4:38 PM

Intrat: 11/11/2016
Postari: 3
Locatia: Slobozia
Dar crezi ca un test poate iesi negativ din cauza unei raceli la ovare si defapt persoana sa fie insarcinata?va pup
biancutza
Postat: Tuesday, August 22, 2017 7:49 PM

Intrat: 8/22/2017
Postari: 1
buna ziua...
Marcela celina
Postat: Monday, September 11, 2017 4:57 PM

Intrat: 9/11/2017
Postari: 2
Buna fetelor..nu prea stiu sa folosesc forumul dar sper sa se posteze...ultima menstruatie mi-a venit pe 4 august, ciclu e nergulat insa in ultimele 3 luni mi-a vebit tor la 36 de zile, in data de 27 am avut contact sexual iar in data de 31 am avut cateva picaturi de sange 2 zile...repet cateva picaturi... acum in 9 trebuia sa imi vina ciclu si nu mi-a venit...am facut test si e negativ...sunt foarte dezamagita...am simptome de sarcina...dureri de sani si de spate( nu ma durea spatele cand trebuia sa imi vina menstra) si totusi testu e negativ...oare e o dereglare sau ?
Mimi888
Postat: Monday, September 11, 2017 6:21 PM

Intrat: 4/23/2017
Postari: 22
Marcela celina wrote:
Buna fetelor..nu prea stiu sa folosesc forumul dar sper sa se posteze...ultima menstruatie mi-a venit pe 4 august, ciclu e nergulat insa in ultimele 3 luni mi-a vebit tor la 36 de zile, in data de 27 am avut contact sexual iar in data de 31 am avut cateva picaturi de sange 2 zile...repet cateva picaturi... acum in 9 trebuia sa imi vina ciclu si nu mi-a venit...am facut test si e negativ...sunt foarte dezamagita...am simptome de sarcina...dureri de sani si de spate( nu ma durea spatele cand trebuia sa imi vina menstra) si totusi testu e negativ...oare e o dereglare sau ?

Te inteleg perfect, eu am deja 4 zile de intarziere si un test negativ, la fel ca tine am avut 2 zile de scurgeri, doar ca maronii..nu stiu ce sa mai cred deja, stiu ca iti poti induce singura simptome dr genul, dar luna asta a fost putin mai real, sa zic asa..
Marcela celina
Postat: Monday, September 11, 2017 6:44 PM

Intrat: 9/11/2017
Postari: 2
[quote=Mimi888]

Si la mine au fost in a 2 zi maronii...offf...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed