1 IUNIE 2010

Options 1 IUNIE 2010
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Monday, June 14, 2010 9:22 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
Anabella wrote:
hohot hohot hohot hohot hohot Shirel maine trimite sotul foaia completata prin fax cu declaratia facuta ca nu contine piele de caine si pisica am uitat sa precizezras ras

ca i-a sunat si a zis ca trebuie sa trimita fax cu toate datele meleras

Mama parca ar fi astia de la Mosadul nostru!!!alcool alcool alcool Si uite cum draga Anabella datorita mie ai ajuns o persoana foarte cunoscuta la vama Italiei!hohot hohot hohot hohot
Auzi si pisici hohot hohot vreau si eu adresa lor daca gasesc vreo pisica moarta pe drum le-o trimit cadou !hohot hohot hohot
sweet angel
Postat: Monday, June 14, 2010 9:40 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
anabella sti ca uni zic ca italienii manca pisici
poate le este frica ca pisica ati mancat-o voi si vrei sa tr doar pielea.hohot
KRYS85
Postat: Monday, June 14, 2010 10:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Vai de capul meu ce a ajuns topicul astahohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot
Ana
Postat: Monday, June 14, 2010 10:14 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
hohot hohot hohot hohot hohot Lia poate vor o pisica la gratarhohot hohot

Shirel is cunoscuta ce mai,asa imi fac relatii si euras ras ras ras si scrie mai multe acolo dar nu mai are rost sa le insir ca va puneti mainile in capras
shirel
Postat: Monday, June 14, 2010 10:41 PM

KRYS85 wrote:
Vai de capul meu ce a ajuns topicul astahohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot

Chiar la asta ma gandeam si eu dar ce numai copii nostri sa se bucure uite si noi ne bucuram asa pe pieile unor caini si pisici de ale italienilor.hohot hohot Doamne daca eram la mondial printre ei cum le aruncam un caine mort printre ei!hohot hohot hohot
Ana
Postat: Monday, June 14, 2010 10:50 PM

shirel wrote:

Chiar la asta ma gandeam si eu dar ce numai copii nostri sa se bucure uite si noi ne bucuram asa pe pieile unor caini si pisici de ale italienilor.hohot hohot Doamne daca eram la mondial printre ei cum le aruncam un caine mort printre ei!hohot hohot hohot
hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot
fdianamaria
Postat: Friday, June 18, 2010 10:41 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Fetelor, voi va distrati, dar poze la pielea de caine sau pisica nu puneti ???
Ana
Postat: Friday, June 18, 2010 11:41 PM

fdianamaria wrote:
Fetelor, voi va distrati, dar poze la pielea de caine sau pisica nu puneti ???

la mine inca nu a ajuns...poze mai incolo promit ca am sa pun cu pielea de pisicuta,catel ce-o fihohot ...al nostru in aschimb tre sa ajunga asa ca mamica fi pe acasaras
sweet angel
Postat: Friday, June 18, 2010 11:56 PM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
am vazut ca s-a postat si am vrut sa vad si eu pielea de caine.hohot
KRYS85
Postat: Saturday, June 19, 2010 8:54 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
shirel wrote:

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot
shirel
Postat: Saturday, June 19, 2010 10:01 AM

Doamne saracutul meu pachet cine stie in ce stare a ajuns cu nebunii astia si a fost trimis cu atata dragoste acuma astia au stricat totul!banghead banghead banghead
Cand ti-l trimit Anabella sau nici tu nu stii?
Ana
Postat: Saturday, June 19, 2010 10:13 AM

shirel wrote:
Doamne saracutul meu pachet cine stie in ce stare a ajuns cu nebunii astia si a fost trimis cu atata dragoste acuma astia au stricat totul!banghead banghead banghead
Cand ti-l trimit Anabella sau nici tu nu stii?
nu stiu Shirel a zis ca dupa ce trimit formularul completat ii da drumul de la vama a pai cine stie cand ajunge la mineuff ...o saptamana,doua...important e sa ajungaangel pupici
Ana
Postat: Monday, June 21, 2010 10:31 AM

yes yes yes yes yes a ajuns "pielea de caine"hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot

Shirel multumim pt minunatul cadou,oare meritam asa mult,multumim aparat nu am dar am facut poze cu telefonul nus ele clare dar macar sa vedeti si voi
Tricoul e numai bun pe Flavio,camasuta pt Riki si ea e buna o idee mare dar imi prinde numai bine,riki nu se mai desparte de telefon o sa se vada si in poza ,setul cu pesti l-am pastrat pt cand vine tatii...ca tare ii place sa se joacecomputerlove hohot hohot ...jucaria cu animalute e deja in mana lui Flavio iar tubul de facut baloane nu am mai vazut pana acumahearts hearts hearts minunat ce sau bucurat copii am deja juma de ora de cand tot fac baloane....
deci in concluzie suntem fericiti si eu si copii....multumim din inima scumpa mamica fie ca Dumnezeu sa iti rasplatesca inmiitcomputerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove

ingerash
Postat: Monday, June 21, 2010 10:36 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Minunat cadoulove newclap newclap newclap Bravo Shirel!computerlove
oanamaria
Postat: Monday, June 21, 2010 12:07 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Shirel felicitari mami pentru asa cadou inspirat !newclap
Anabella imi faceam griji ca iari nu primesti coletelul ,dar ma bucur mult ca a ajuns si va place!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed